Wpis z mikrobloga

@tomash-pl: Nie, ale nie robi się już rysunków na kalce rapidografem tylko w autocadzie. Tak samo, prezentacje się tworzy w formie elektronicznej i przesyła studentom przed zajęciami, żeby mogli się nimi zapoznać przed wykładem i ewnetualnie na nich robić notatki a nie #!$%@?ć jak głupi między kartką a ekranem rzutnika przepisując albo przerysowując na szybko.
@Nowa_Zielonka_: Mój wykładowca z hydrologii też takich używał. Najgorszy rak. Pisane ręczne, nabazgrolone i wielkość czcionki taka że z pierwszego rzędu ledwo co widać. Ogólnie wykładowca był już tak stary i odklejony od rzeczywistości, że w pewnym momencie zamiast folii położył na rzutniku zwykłą kartkę. Po zwróceniu uwagi że nic nie widać obrócił kartkę do góry nogami i dalej prowadził wykład ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thermao: u mnie, starszy profesor na wykładach z matematyki też praktykował folijki. Czasem nie było nic widać albo było zabazgranw.

'oj wnusio musiał się dorwać' :D
@Hiobe: Ja na układach logicznych wspomagałem się gotowcami na laborki sprzed 30 lat. Aż się dziwiłem, że wtedy istniały sformatowane dokumenty tekstowe.
Na innym przedmiocie projektowałem anteny w programie DOSowym, odpalonym w DOSBOXie na Windowsie 10