Wpis z mikrobloga

IV > V i nawet z tym nie handlujcie. Brudne miasto, fizyka, wszechobecny klimat depresji, żadne bajki jak w piątce, tylko pękająca bańka o Amerykańskim śnie. V nie nokautowało gracza historiami, po których leżąc wieczorem na łóżku nie mogłeś od nich uwolnić myśli. Nawet muzyka w menu pauzy wwiercała się w pamięć jak wiertło. Gra to majstersztyk jak na 2008
#gry #gta #gtav
Mothman- - IV > V i nawet z tym nie handlujcie. Brudne miasto, fizyka, wszechobecny k...
  • 46
@Mothman-: Może i tak ale co z tego skoro podchodziłem do tej gry trzy razy i za każdym razem się odbiłem i nie skończyłem, może jeszcze nie dojrzałem do tej gry? Jedź tam, zabij tego; jedź tu, zabij tamtego, tak zapamiętałem fabułę. GTA V chociaż odrobinę przypominało gry z trylogii 3D (GTA 3, VC, SA) bo było mniej serio a najwyraźniej takie GTA mi odpowiada najbardziej. Jakaś jajcarska misja typu helikopterek
@Mothman-: Ktoś mi powie czemu nie ma wersji GTA IV na PS4? Po przejściu piątki stwierdziłem, że chętnie bym sobie odświeżył czwórkę ale nie da rady. Chętnie bym zapłacił drugi raz żeby sobie zagrać na PS4 i pewnie takich jak ja było by mnóstwo, przecież to czysty zysk dla Rockstara. W momencie gdzie GTA V zmierza na 3 generację konsol i na PS4 można zagrać we większość starych GTA taka sytuacja
@Mothman-: no ma się rozumieć. IV miała klimat i fajną fabułę, całe miasto było super, tętniło życiem. V poszli w nierealną rozpierduchę, brak realizmu i bezpłciowy kolorowy styl, fizyka i model zniszczeń mocno okrojony w porównaniu z IV.

Ktoś mi powie czemu nie ma wersji GTA IV na PS4?


@Kaczy90: Też ubolewam, zarówno IV jak i V ograłem na x360 i do V mnie nie ciągnie mimo że mam ps4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam wersję CD, z dodatkami.
Wgrać stary Patch 1.0.4.0, mod blokujący wymóg Windows Live, oraz mod pomijający startowanie przed Launcher Rockstara.
I działa jak ta lala, u mnie na laptopie z podstawową dzisiaj grafiką GTX 1650.
@AtsuAtsu polecam podejść i nie skipowac żadnych "katscenek" i po prostu wczuć się w te wszystkie postacie i relacje :d wiem, że mówić o dodatkach teraz nie ma sensu, ale to może być przykład jednego z wielu smaczków fabuły w całej 4 (5 ma niby wbudowaną opcje zmiany postaci, ale to nie ta wczuta) - jedną z głównych misji przechodzi się trzy razy z różnej perspektywy w zależności w którą wersję gry