Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 469
Aplikacja Banku Millenium:
Wszystko git, możesz płacić gdzie tylko chcesz.

Aplikacja Google Pay:
Działa perfekcyjnie, nigdy nie działała lepiej.

Aplikacja Revoluta:
Nie martw się, twoje pieniądze są z nami bezpieczne.

Aplikacja McDonalds:
O ty #!$%@? kryminalisto z custom romem. Jedzenie byś chciał zjeść ze zniżką? Jeszcze czego?

#android #mcdonalds #bezpieczenstwo #humorinformatykow #informatyka #smartfon
Pobierz Derowicz - Aplikacja Banku Millenium:
Wszystko git, możesz płacić gdzie tylko chcesz....
źródło: comment_15973260630A14NkfPHr768xpvZc06bj.jpg
  • 59
najlepsze że ja nawet nie mam roota, tylko sam niezrootowany custom rom - więc żeby móc się pozbyć tego komunikatu, będę musiał faktycznie tego roota zrobić XD


@Derowicz: możesz po prostu #!$%@?ć tę gówno apkę.
@Derowicz: u mnie (odblokowany BL, root i EvoX) magisk hide nic nie daje. Próbowałem różne cuda, ale aplikacja nie działa. Co ciekawe, tak samo zachowywał się na stockowym ROM-ie z odblokowanym bootloaderem - nawet roota nie potrzebował. Na telefonie różowej (odblokowany bootloader + root) wystarczyło użyć magisk hide ze zmienioną nazwą paczki ¯\_(ツ)_/¯

@MaciekMaciej, @Izanagi013 a może OP na co dzień je zdrowo i po prostu raz na jakiś czas
@Derowicz: Żeby było ciekawie na iOS aplikacja nie działa bo tak.
Nie ważne czy beta, czy jailbreak czy normalna. Nie działa i już.
Zarówno u mnie i u mojego znajomego (jemu dłużej działała).
Nie da się wyczyścić, no nic nie da się zrobić. Oceny lecą w dół chyba od 2 miesięcy a mac ma to w dupce xD.

Szczerze to coraz gorzej jest z makiem, ale co sie dziwić, przyzwyczaili wszystkich
@Derowicz: Działają Ci płatności przez google pay na customie? Zawsze myślałem że nie ruszą, bo to rozwala jakiś certyfikat czy coś. Aż kusi żeby coś zainstalować (flagowy LG here, wiadomo gdzie LG ma aktualizowanie smartfonów :)).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArtoWski: To jest taki semi-oficjalny rom od MiuiPolska, działa mi na nim wszystko oprócz apki mcd. Z tego co wiem autorzy tego romu robią jakieś sztuczki żeby banki zadziałały.
najlepsze że ja nawet nie mam roota, tylko sam niezrootowany custom rom - więc żeby móc się pozbyć tego komunikatu, będę musiał faktycznie tego roota zrobić XD


@Derowicz: Niestety zabezpieczenia antiroot czasem dają rezultaty false-positive. Było to przerabiane u mnie w pracy w temacie jednej appki i zaniechali tego, aby nie zrażać klientów.
@Derowicz: Taka ciekawostka. W aplikacji IKO na zrootowanym systemie nie wyświetla się w ogóle opcja płatności zbliżeniowych mimo że telefon posiada NFC. Pojawia się dopiero po odznaczeniu apki w Magisk Hide.