Wpis z mikrobloga

wczoraj Krzysiek coś nagrywał, spotkał mój kolega i zawiózł mnie do Augustowa, Krzysztof nagrywał że ja byłem w Łomży a to nieprawda, pragnę Gosię chciałbym ją lepiej poznać, może z czasem byśmy zamieszkali razem, dziś napisałem czy by chciała być ze mną odpisała że musimy się lepiej poznać, pewnie że tak, całuję cię, jesteś bardzo ładną kobietą opaloną szczupłą ja też jestem szczupły, mam dobry charakter ty też masz dobry dogadany się, napisałaś wspaniały list do mnie, miałaś rok czasu chłopaka teraz jesteś sama, nie byłaś mężatką, też pragniesz mieć ciepłe serce koło siebie, ty też pracujesz tak jak ja, pragnę ciebie po rozmowie po liście wspaniałe słownictwo, u mnie nie ma takiego czegoś, mam bardzo dużo widzów, w Augustowie popluskałem się, poznamy się lepiej i będzie dobrze, mam pieniądze nie chodzę na tanie kobiety, szukam kobiety która by mi zaufała, będziesz moją dziewczyną, mamy swoje lata, każdy z nas pragnie mieć duszę żeby w weekend obiadzik razem zjeść, nie ma że poznajesz kobietę robisz z nią nie wiadomo jakie rzeczy i ją odrzucasz, pragnę poznać kobietę marzeń, pół puszki dałem dla pieska, nie ma fałszu, pato napisał do prokuratury że go chcę zabić jak to nieprawda, ty mnie nagrywałeś za darmo powinieneś się odwdzięczyć, Gosię całuję gorąco, jesteśmy przyjaciółmi, spodobałem się tobie, mam swoje lata dobrze wyglądam, chcę być z tobą zależy od ciebie, kobieto przemyśl to sobie, przekroczyłem 100tys supukcji to moja praca, będziesz moją damą, buziaki
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - wczoraj Krzysiek coś nagrywał, spotkał mój kolega i zawiózł mnie do Augusto...
źródło: comment_1597323168jaf3eSqizYtqPtPUGaNaRT.jpg
  • 3