Wpis z mikrobloga

W wywiadzie w wRealu24 #korwin wprost twierdzi, że za podjudzanie i dostarczanie wskazówek jak protestować odpowiadają służby...polskie. Tym samym potwierdza 1:1 kremlowską propagandę - tą samą, z której kilka dni temu się śmialiśmy. Brak słów na tego człowieka... Ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego kim on jest i czyje interesy reprezentuje? Oczywiście zaraz ktoś mi napisze coś w stylu "skąd wiesz, że nie polskie, udowodnij, że JKM nie ma racji" XD

Zaraz też ktoś mi napisze, by udowodnić, że Łukaszenka nie wygrał wyborów. Bo Korwin właśnie twierdzi, że pomimo sfałszowanych i tak wygrał w skali kraju z wyłączeniem Mińska (gdzie uczciwie przyznaje, że trudno ocenić). I tak właśnie kręci się propaganda. Ale to #tvpis zły, co nie?

#bialorus #konfederacja
GoddamnElectric - W wywiadzie w wRealu24 #korwin wprost twierdzi, że za podjudzanie i...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@GoddamnElectric Mówił o ulotkach. Wymienił po kolei służby polskie, amerykańskie, rosyjskie. No faktycznie to kremlowska narracja, że przypuszcza, że to mogli być Rosjanie xD
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: Dziadek to jest typowy przyklad zespou Aspergera i powinien byc traktowany jako niegrozny dziwak i mem internetowy. Natomiast jego wyborcy odebrali jego pedantyczny rytualizm jako wiernosc zasadom, niedojrzalosc emocjonalna jako polityczne wyrachowanie, a manie wielkosci wzieli za pewnosc siebie i charyzme. W efekcie czego pojawilo sie wielu nasladowcow, ktorzy powtarzali slowo w slowo jego bzdury i dzieki temu ktos wpuscil ten osobliwy cyrk do sejmu.
  • Odpowiedz
korwin wprost twierdzi, że za podjudzanie i dostarczanie wskazówek jak protestować odpowiadają służby...polskie. Tym samym potwierdza 1:1 kremlowską propagandę


@GoddamnElectric: czyli mamy ripleya - o polskich snajperach na Majdanie zaczał mówić w kilka dni po Putinie
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: Po pierwsze nie stwierdził że Polskich, tylko powiedział że "raczej Polskich przy współpracy amerykańskich i być może nawet rosyjskich" co jest możliwe. Pamiętam jak były przecieki że w Polsce są tajne więzienia CIA do torturowania terrorystów to też większość pisała że foliarstwo, a okazało się to prawdą.
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: To jest dramat ja na gościa pluje od jego słynnej wypowiedzi, że Bejrut był szkolony w Polsce i strzelał do protestujących na Majdanie. Dla mnie taki tekst to zdrada.

A jakby ktoś mi powiedział, że proszę udowodnij że tak nie było to jest niestety idiotą. Ja nic udowadniać nie musze, jestem obywatelem, komentatorem... a to jest gość, który jest w parlamencie i powinien niesamowicie ważyć słowa, które wypowiada. I
  • Odpowiedz
@szahmatt: Łżesz cytat: "Tak - to była również nasza operacja. Snajperzy byli szkoleni także w Polsce. O tym, kto naprawdę strzelał na Majdanie
Link

korwin to szkalujący Polaków dziad, który nie bierze odpowiedzialności za swoje słowa i czyny (patrz rodzina, małżeństwa)

#konfederacja #korwin
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoddamnElectric: typie tak powinno działać normalne służby wywiadowcze w każdym państwie. Realizować nasz interes narodowy za granicą. I Korwin miałby rację gdyby nie fakt, że w Polsce służby specjalne istnieją tylko na papierze.
  • Odpowiedz