Wpis z mikrobloga

Zakończyłam niedawno swoją 6-miesięczną rotację jako testerka oprogramowania i uważam, że jest to świetna rola dla kogoś, kto chce się zajmować inżynierią wymagań - zarówno na początek, jak i dla doświadczonych product ownerów, którzy chcą nabrać trochę innej perspektywy na rzeczy, którymi się zajmują.

W kolejnym poście na moim blogu opisałam, czego się przez te kilka miesięcy nauczyłam i dlaczego uważam, że pomoże mi to w moich przyszłych doświadczeniach jako product owner - serdecznie zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od Testera do Product Ownera. Czego nauczyłam się w kontekście tworzenia wymagań pracując jako testerka?

#testowanieoprogramowania #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #poczatkujaca #blog #rozwojosobisty #praca
S.....n - Zakończyłam niedawno swoją 6-miesięczną rotację jako testerka oprogramowani...

źródło: comment_1597245218pXCO7yFBCKjob3onyRUenB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Meserole: Z branży (pracuję w IT od paru lat, ale bardziej na stanowiskach organizacyjnych / analitycznych), dostałam się na program managerski w jednej z firm w Krakowie, gdzie przez 2 lata mogliśmy wybierać sobie 4 rotacje po 6 miesięcy w różnych zespołach. Ale takie rzeczy (tylko na krócej) można też wytargować w wielu innych korporacjach.
  • Odpowiedz