Wpis z mikrobloga

Mam znajomego heteroseksualistę i on w ogóle nie popiera tej całej ideologii hetero, nie chodzi na te całe "Marsze dla Życia i Rodziny", nie obnosi się z tym. Swoją żonę przedstawił tylko najbliższej rodzinie, ślub był skromny, jedynie na parę osób. Kiedy urodziło im się dziecko kolegom w pracy powiedział, że je samotnie adoptował. Mówił mi, że inni heteroseksualiści tylko szargają opinię takim porządnym osobom jak on, bo na przykład przytulają się się na ławce w parku albo wstawiają zdjęcia z podróży poślubnej na swojego Twittera i jest mu z tego powodu bardzo przykro. Już nie mówiąc o takich wybrykach jak te z Krakowa na obrazku poniżej.

#stopideologihetero #hetero

R187 - Mam znajomego heteroseksualistę i on w ogóle nie popiera tej całej ideologii h...

źródło: comment_15972388895t1hTXiFhMzqu82dRstucz.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R187 ważny jest jeden drobny szczególik, typ nie poszedł z tą laską na łańcuchu kręcić materiału na wiec żaden.

A nawet jeśli to jest żart to jest on bardzo słaby, tęczowe pospulstwo wałkuje dokladnie takie same wpisy.
  • Odpowiedz
Otóż pewnej podgrupie czy to konserw czy neuropy jednak zalezy na tym by kręcić awanturę. Kręcą na tym biznes i tyl


@longstar:
Nie błyszcz tutaj oświeconym symetryzmem, bo to dość oczywiste że ten kontrargument nie istniałby bez argumentu. Pociski po ideologii hetero nie mają w żaden sposób osobom hetero szkodzić i ich atakować, a jedynie wytrącić oręż prawakom.
  • Odpowiedz
@R187: Odnosząc się do zdjęć - czy nie możemy po prostu umówić się, że debile istnieją niezależnie od preferencji i poglądów i zamiast wyśmiewać czyjeś przekonania piętnować takich idiotów po prostu za to, że są idiotami a nie za to, co chcą sobą reprezentować?


@smk666
@sEB-q teraz to się chcecie umawiać, nie wytrzymam xDDDDDDD
Prawacy pierwsi zaczęli wyciągać jakichś pojedynczych zboczeńców z niewiadomo jakiego kraju, tak jakby to
  • Odpowiedz
@R187 Wytłumacz mi lewacki p-----------u, (bo inaczej już was nazwać nie można) czego dotyczy to zdjęcie, co ono przedstawia i co to jest ideologia hetero?

A może towarzysz wprost z odbytego szkolenia u pana goebbelsa, co?
  • Odpowiedz
@Crosshairs: Tłumaczę: to zdjęcie przedstawia jakiegoś Ukraińca który tak chodził z jakąś kobietą po Krakowie rok temu aby zebrać filmikiem z tego wydarzenia atencje na instagramie. Ideologia hetero jest natomiast satyrą na prawaków piszących o ideologii LGBT, a cały ten mój wpis jest oczywistym żartem.
  • Odpowiedz
@R187: Ja tylko przypomnę, że rewolucja seksualna to wymysł lewicy, więc gdyby nie lewactwo, to byś nie musiał oglądać takich skąpych strojów publicznie
  • Odpowiedz
Odnosząc się do zdjęć - czy nie możemy po prostu umówić się, że debile istnieją niezależnie od preferencji i poglądów i zamiast wyśmiewać czyjeś przekonania piętnować takich idiotów po prostu za to, że są idiotami a nie za to, co chcą sobą reprezentować?


@smk666: brawo, doszedłeś do clue jego wypowiedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: lol
Zgadzam się, wywaliłbym oboje - tego ukraińskiego alfonsa i jego tanią dziwkę zaraz po wręczeniu mandatu. Żadnemu znajomemu nie podobała się ta akcja, tym przeciwnym ukraińcom nawet bardziej więc się nie zesraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nujabes: Oglądałeś całe nagranie z tej akcji? Ludzie z uśmiechem na ustach robili im zdjęcia, czy to znaczy, że im się nie podobało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: no jeżeli tak stawiasz sprawę to - jak najbardziej, zdrowy widok, odpowiednia hierarchia to i zdrowe odruchy, z dwojga złego lepsze to niż dwóch pedałów albo dwie grube lesby w kolorowych włosach szukające językiem ubytków w swoich uzębieniach; poza kusym strojem, nie widać nic nader gorszącego, żadnej niezręcznej intymności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla pewności, powtórzę żeby nie było - w------------m oboje z kraju za
  • Odpowiedz