Wpis z mikrobloga

Mam znajomego heteroseksualistę i on w ogóle nie popiera tej całej ideologii hetero, nie chodzi na te całe "Marsze dla Życia i Rodziny", nie obnosi się z tym. Swoją żonę przedstawił tylko najbliższej rodzinie, ślub był skromny, jedynie na parę osób. Kiedy urodziło im się dziecko kolegom w pracy powiedział, że je samotnie adoptował. Mówił mi, że inni heteroseksualiści tylko szargają opinię takim porządnym osobom jak on, bo na przykład przytulają się się na ławce w parku albo wstawiają zdjęcia z podróży poślubnej na swojego Twittera i jest mu z tego powodu bardzo przykro. Już nie mówiąc o takich wybrykach jak te z Krakowa na obrazku poniżej.

#stopideologihetero #hetero

R187 - Mam znajomego heteroseksualistę i on w ogóle nie popiera tej całej ideologii h...

źródło: comment_15972388895t1hTXiFhMzqu82dRstucz.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@R187: Odnosząc się do zdjęć - czy nie możemy po prostu umówić się, że debile istnieją niezależnie od preferencji i poglądów i zamiast wyśmiewać czyjeś przekonania piętnować takich idiotów po prostu za to, że są idiotami a nie za to, co chcą sobą reprezentować?
  • Odpowiedz
@smk666:
Ja jak najbardziej się z tobą zgodzę. Natomiast problemem jest fakt, że konserwy zaczęły wyciągać największych dziwaków z parad równości pokazując ich jako kontrargument przeciwko LGBT.
Powyższy obrazek to jedynie odpowiedź na ten żenujący poziom argumentacji i jego wyśmianie.

Jestem przekonany że jakby druga strona nie wyciągała takich przypadków to treści szkalujące ideologię hetero również by się nie pojawiły.
  • Odpowiedz
@R187: akurat to też raczej patolewica. W porządnym konserwatywnym kraju ci ludzie dostaliby porządny mandat za nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym, a jakby tego nie zaprzestali, to 48 godzin.
  • Odpowiedz
Czyli w Rosji czy na Węgrzech? A może krajach arabskich?


@R187: nie, np. w takim USA 60-70 lat temu, gdy było jeszcze tak silne jak cała reszta świata razem wzięta.

Albo w UK, gdy nad Imperium nigdy nie zachodziło słońce.

Na pewno nie teraz, gdy zawał u czarnego ćpuna doprowadza do zamieszek i destabilizacji połowy kraju XD
  • Odpowiedz
Te, opie na #!$%@? wciągasz te obrazki w lgbt jak to był film dla beki nagrany rok temu? Manipulowanie zdjęciami w modzie, co?
  • Odpowiedz
ci dziwacy stanowią wyjątkowo wysoki procent w niewielkim procencie gejów ogółem


@Dakkar: Kto to policzył? Poproszę o link do badania, albo przynajmniej tytuł i nazwiska autorów.
  • Odpowiedz
Te, opie na #!$%@? wciągasz te obrazki w lgbt jak to był film dla beki nagrany rok temu?


@endryoou: Co za różnica w jakim celu było to nagrane, czy przypadkowi przechodnie, w tym dzieci na chodniki albo staruszka w autobusie to opłaceni statyści? Jeśli nie, to nie ma to żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187: Doskonale wiesz, że nie ma takich badań, bo jeszcze nikt tego nie badał. Biorąc pod uwagę to jak mały jest procent gejów w ogóle społeczeństwa, procent #!$%@? na tych paradach powinien być równie mały, tymczasem jest zauważalny i śmiało można wysunąć hipotezę, że jest większy niż w ogóle społeczeństwa. Ty jednak jesteś zwykłym ignorantem, któremu nie zależy na faktach. Nauką chcecie się podpierać tylko jeśli jest zgodna z waszą linią
  • Odpowiedz
@Dakkar: Twoje rozumowanie to jest tzw. "chłopski rozum" plus "instytut danych z dupy". Skoro nikt tego nie policzył, to nie możesz tak pisać, a jeszcze mnie oskarżasz, że mi "nie zależy na faktach" xD Już nie mówiąc o tym, że na parady równości nie przychodzi 100% osób LGBT z Polski, więc nie jest to reprezentatywna grupa. Ja nigdy nie byłem na przykład na żadnej. Ale nawet na tych paradach większość osób
R187 - @Dakkar: Twoje rozumowanie to jest tzw. "chłopski rozum" plus "instytut danych...

źródło: comment_1597247679DAh2A5ypu9upZtcW2rVL5H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz