Wpis z mikrobloga

Mam znajomego heteroseksualistę i on w ogóle nie popiera tej całej ideologii hetero, nie chodzi na te całe "Marsze dla Życia i Rodziny", nie obnosi się z tym. Swoją żonę przedstawił tylko najbliższej rodzinie, ślub był skromny, jedynie na parę osób. Kiedy urodziło im się dziecko kolegom w pracy powiedział, że je samotnie adoptował. Mówił mi, że inni heteroseksualiści tylko szargają opinię takim porządnym osobom jak on, bo na przykład przytulają się się na ławce w parku albo wstawiają zdjęcia z podróży poślubnej na swojego Twittera i jest mu z tego powodu bardzo przykro. Już nie mówiąc o takich wybrykach jak te z Krakowa na obrazku poniżej.

#stopideologihetero #hetero

R187 - Mam znajomego heteroseksualistę i on w ogóle nie popiera tej całej ideologii h...

źródło: comment_15972388895t1hTXiFhMzqu82dRstucz.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnosząc się do zdjęć - czy nie możemy po prostu umówić się, że debile istnieją niezależnie od preferencji i poglądów i zamiast wyśmiewać czyjeś przekonania piętnować takich idiotów po prostu za to, że są idiotami a nie za to, co chcą sobą reprezentować?


@smk666:
Ja w sumie nie wiem do czego się odnieść, bo nie znam kontekstu tego zdjęcia. Co tam się o--------a w ogóle? No chyba mi nie powiecie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R187:

@Dakkar: Patrz jacy w tej Brazylii dziwacy żyją, wszyscy uczestnicy parady się jakoś dziwnie poprzebierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@R187: i jakich praw domagają się ci dziwacy?
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: zawsze czy to konserwy czy neuropa pada ten koronny argument "gdyby oni pierwsi nie zaczęli to...". Otóż pewnej podgrupie czy to konserw czy neuropy jednak zalezy na tym by kręcić awanturę. Kręcą na tym biznes i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@R187: jako normalny człowiek (tzn. nie z neuropy i nie z konserw) widzę zdecydowanie więcej wysrywów neuropy o wysrywach w stylu "mam kolegę geja" konserw niż samych w/w wysrywów konserw, ale nie przeszkadza mi to, bo to zawsze bawi żeby obejrzeć 2 grupki małp obrzucające się fekaliami na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD
  • Odpowiedz
@R187: najlepiej do typa co nakręcił filmik na youtuba dorabiać ideologie, wy się wszyscy musicie na jakieś badania udać, albo postarać robic takie baity żeby nie wskazywały na to że coś jest z wami nie tak.
  • Odpowiedz