Wpis z mikrobloga

553 387 +10 + 100 = 553 497
Miałem wyjechać ok 8:30 z kolegą na 100-150. Jednak do niego wpadli goście i nie dał rady. Samemu do końca się mi nie chciało, a i nie bardzo czułem się na jazdy przez ostatni tydzień - tym bardziej się mi nie chciało.
Pakuję, od niechcenia, wszystko. Nagle mnie olśniło - pojadę z dziećmi, dawno z nimi nie jechałem, będzie spokojnie, przejadę się na rowerze i mam odbębnione ( ͡° ͜ʖ ͡°). A więc z dziećmi na spokojnie było 10km, po górkach, pagórkach i lasach. Wróciłem do domu, ale bym sobie śmignął gdzieś dalej - godzina 11, samo południe, temperatura +30 w cieniu (wiadomo jak dużo tego cienia na szosie), ale jadę. Trasę miałem przygotowaną wcześniej, zresztą o niej już pisałem - ale ta trasa to jakieś 98km () (raz zabłądziłem, dodałem ok 1km, i przy domu mi brakło dosłownie parę metrów do 100), na wydłużenie mam pomysł, więc już następnym razem bez kombinowania powinno być 100.
Jadę sobie na spokojnie, ok 50km, bidony już prawie puste, ale za chwilę sklep - zamknięty. Jakiegoś ziomka się pytam gdzie najbliższy kolejny, mówi, że blisko prosto - uratowany! Kurde, tak suszyło, że masakra. Chwalmy pana za czynne w neidzielę sklepy lokalne. W sumie, wypite 2 bidony 0,5l i 3 izotoniki 0,7l.
Tylko 2 wyprzedzania na żyletkę, 2 auta nie uznające pierwszeństwa na przejeździe, 2 kombajny z headerem jadące całą szerokością drogi, że trzeba było zejść z jezdni i jeden traktor wyprzedzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parę numerków:
Przewyższenia: 656m
Średnia prędkość: 27,3km/h
Resztę można sobie zobaczyć klikając tutaj: https://www.strava.com/activities/3887858375

#rowerowyrownik #szosa #100km 10km było na #mtb #ruszkielce
Pobierz g.....h - 553 387 +10 + 100 = 553 497
Miałem wyjechać ok 8:30 z kolegą na 100-150. J...
źródło: comment_1597059666pcp9mVPw423c2VshpQVMlR.jpg
  • 2
@grzemach

Tylko 2 wyprzedzania na żyletkę, 2 auta nie uznające pierwszeństwa na przejeździe


Mnie wczoraj jakaś nietutejsza pani postanowiła zabić. Niestety jej się nie udało ¯_(ツ)_/¯ Z naprzeciwka gęsiego jadą 2 samochody i podczas gdy się do siebie zaczęliśmy zbliżać, kobiecina jadąca z tyłu postanowiła rozpocząć wyprzedzanie samochodu przed nią. Zmieściła się między wyprzedzanym samochodem a mną. Na moje machanie ręką i łatwe do odczytania z ruchu ust słowa pani mijając mnie