Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujących ten wpis zawołam w 2023 roku. Zobaczymy czy Polacy się obudzą zanim będzie za późno (chociaż w sumie już jest), wyjdą na ulicę manifestować swój sprzeciw wobec opresyjnej władzy, a może wręcz odwrotnie - jest im to w zasadzie obojętne (bo przecież najważniejsza jest kasa na bombelki), uwielbiają zamordyzm i buta na mordzie.
#bialorus #polska #polityka
  • 20
@Filippa: Kiedyś ludzie za swoje ideały i za wolność oddawali życie. Dziś są tylko wzniosłe przemowy na portalu ze śmiesznymi papieżami, a robić nie ma komu. Gratulacje, dostałaś aż 35 plusów. Po tym ciosie pis się nie pozbiera.

Widać dobrze jest jak jest, tobie też. Też lubisz mieć but na mordzie. Macie swoje smartfoniki i inne piździki, byście tylko mówili innym co mają robić, a sami dupy nie ruszycie. "Niech ktoś,
@Filippa: w 2023 roku najprawdopodobniej będziemy, albo podbici przez Rosje, albo będziemy z nią walczyć w proxy wojnie, w sojuszu z Usa, która wszystkie swoje siły skupi na pacyfiku i zostaniemy jak zwykle pozostawieni na pożarcie. Ciekawe czy niemcy zachowają się przyzwoicie, ale coś mi mówi, że jednak jak zwykle.
@Filippa: jak narazie buta na mordzie ma lgbt, zresztą i za platformy i sld też tak było i nic nie zrobili. Teraz ukrócono finansowanie i kwik oderwanych od koryta XD nikt za wami nie pójdzie, więc daruj sobie te propagandę
Widać dobrze jest jak jest, tobie też. Też lubisz mieć but na mordzie. Macie swoje smartfoniki i inne piździki, byście tylko mówili innym co mają robić, a sami dupy nie ruszycie. "Niech ktoś, niech ktoś". Tfu.


@Hedage: pisałem to już w innym poście. Co innego jak rząd #!$%@? obywateli, a co innego jak połowa obywateli razem z rządem #!$%@? drugą połowę obywateli. Obawiam się (choć mówię to kompletnie jako laik), że
@Filippa: Na tym gruncie nic się nie zmieni, bo większość - zwłaszcza elektoratu PiS ma w pompce takie wartości jak demokracja i sprawiedliwość. Sytuacja zmieni się dopiero, kiedy im się stan życia pogorszy i zacznie brakować $ od pierwszego do pierwszego.
@Hedage: przecież mieszkasz, po co się pogrążasz z każdym komentarzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z mojej strony eot bo jesteś uparty w tym co robisz, zamiast zluzować i przyznać że się poniosło bez powodu, a szkoda mojego czasu na twoje ściemy
@Filippa: myślę że nie zaprotestujemy. Ludzie najbardziej przeciwni władzy są proeuropejscy, znają języki i są otwarci na inne narody oraz mają zatarte poczucie przywiązania do ojczyzny, oddalają się od niedouczonego elektoratu i nieudacznikow z partii rzadzacej. Do czego zmierzam? Ludzie ktorzy chcą protestu dbają glownir o siebie i predzej wyjadą z kraju niż rusza na ulicę. Po co ryzykować zdrowie, czy nawet życie w proteście który może nie wyjść jak można
@dzek: Ty jesteś dziwny gościu. Odwracasz kota ogonem. Sam też #!$%@? robisz, też lubisz mieć but na mordzie. Sam pisałeś

Ja mam wywalone, niech nikt nic nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Więc o co ci właściwie chodzi typie?

Ja tego buta na mordzie nie czuję. Op czuje, to niech z tym coś zrobi a nie płacze w necie że polaki głupie bo nic nie robią. XD