Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: z Korwina i im podobnych większość na szczęście wyrasta. Ja oglądałem Korwina z wypiekami na twarzy w okolicy 2012 roku, jak miałem 22-23 lata. Dość szybko mi przeszło, już rok później wiedziałem że on jest jakiś nawiedzony xD

A Konfederacja to już w ogóle jest kosmos. Nigdy bym nie przypuszczał, że będziemy mieli narodowców w sejmie. A tu proszę, zbratali się z Korwinem i są. I masz dość kuriozalną partię,
@niezdiagnozowany Wybaczcie ale negowac całoksztalt partii przez jedna osobe lub jeden pogląd gdzie aspekty gospodarczo -ekonomiczne ma na najwyższym poziomie ja nie widzę obecniej innej partii w ktorej mamy tylu inteligentnych, wyksztalconych ludzi negujecie tą Konfederacje to o Pisie i Po mogę wam napisac książke.
@Fixusa: serio wylsztalconych xD?

Gosciu ekonomista im pisal projekty ustaw i to nie tylko tych dotyczacych podatkow.

A Korwin udupil swojego kumpla z partii, ktory iets tam najbardziej rozsadny czyli Dziambora, bo dla niego liczy sie tylko jego interes, a nie interes jego partii w Konfederacji.