Wpis z mikrobloga

Jest mi najnormalniej w swiecie wstyd, ze 5 lat temu bylem korwinistą, chociaz jak zwykle z natury jak to Łona spiewa "mialem watpliwosci", ale w kontekscie tego co on pieprzyl za glupoty o niepodleglej Ukrainie, a teraz o Białorusi. To jest mi najnormalniej w swiecie wstyd. Trzymam kciuki za Was Białorusini.
#bialorus
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spere: bedziemy mieć tanią siłę roboczą z Białorusi i nic więcej. Zapanuje tam chaos jak na Ukrainie. Ten kraj pozostanie pod jeszcze wiekszymi wplywami Rosji. Ale Wy to juz wtedy bedziecie miec w dupie.
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: wiesz co mordko, sam jestem zdziwiony tym egzotycznym mariażem. Korwinisci rzeczywiscie uwazaja narodowcow za ludzi z gwozdziem wbitym w mozg, widac to po tym, ze Bosak zebrał tylko 62% elektoratu Konfy, a startowal z jeszcze mniejszym poparciem.

@JakovKarnic: to sam mialem wtedy watpliwosci na temat tego gadania xD.

@Zwanek: to akurat prawda, weryfikuje pierwsza praca i w moim przypadku studia.

@smialson: mielismy miec
  • Odpowiedz
  • 3
@niezdiagnozowany pamiętam w gimnazjum też byłem korwinista w liceum mi na szczęście przeszło chociaż wciąż sypalem korwinowymi zarcikami z niektórymi kolegami popierającymi Korwina. Dziś widzę jak tylko jeden postuje na Fejsie prawackie wysrywy a reszta na szczęście dorosła
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: każdy korwinista ma syndrom wyparcia od początku. to też pokazuje że kuce to alternatywki, które zniosą największe debilizmy (wielokrotne usprawiedliwianie pedofilii, bicia dzieci itp.) żeby być "oświeconym". kompleksy po prostu.
  • Odpowiedz