Wpis z mikrobloga

To gdzie zmierza ten portal to jest wielka żenada, wykop zmienia się w antyludzki ściek, gdzie codziennie wyzywane są mniejszości, gdzie negowana jest nauka (koronawirus to kuamstwo). Ciekawe czemu spadają statystyki odwiedzin, gdybym mógł znaleźć jakiś powód dlaczego tak się dzieje hmmm
Jako mode r/polska powiem (ee napisze?) szczerze, że większość wpisów, które tutaj się znajduje byłaby tam z automatu #!$%@?. Nie chodzi o lewicowość-prawicowość (co sugeruje wiele osób, że reddit lewicowy reeeeeeeeeeeeee - nie, reddit po prostu jest normalniejszy, to że nie jest taki skrajny nie znaczy, że jest "lewacki", banuje lewaków z przyjemnością kiedy walą bzdury, wyzywają itd. nie ma różnicy), chodzi o poziom dyskusji, tolerancje, w ogóle próbę dyskutowania, a nie jak tutaj "masakrowania" dla plusików. Gdyby nie to, że jestem tutaj dla kilku tagów i garstki społeczności, to bym w ogóle nie wchodził na Wykop, z dnia na dzień w sumie coraz bardziej nie mam powodu tu przychodzić.

#wykop #glownapelnagowna #zalesie
  • 116
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reepo: wykop jest jednym z ostatnich miejsc, gdzie panuje wolność wypowiedzi. Ja wiem, że wam lewusom to przeszkadza, ale po to są tagi i czarne listy by sobie poblokować. Zerknąłem na ten r/polska i bez zdziwienia - praktycznie same lewicowe treści, bez opinii drugiej strony.
  • Odpowiedz
@Turahk: niczego nie bronie, po prostu wytknąłem manipulację bo na głównej chyba z plomieniem bylo znalezisko o tym ze niby rasizm a tak naprawdę to był #!$%@? żart XD podobno to lewaki są przewrazliwione
  • Odpowiedz
@Reepo: Na wykopie otrzeźwienie przyjdzie ze spadkiem przychodów.

Ja już np. Nie wchodzę na tag giełda, bo moderacja pozwoliła na spam. Coraz mniej udzielam się w dyskusjach, bo można mnie wyzywać od pedalow, ale jak ja zrobię to ironicznie to mój komentarz wylatuje. Zgłoszenia z nienawiścią są odrzucane a manipulacje usuwane po dwóch dniach.

Dodatkowo nikt nie przejmuje się najbardziej aktywnymi zasmiecaczami i stad wygląd głównej wykopu.
  • Odpowiedz
@Reepo: reddit polska jest miliard razy lepszy () już tam spędzam większość czasu, ludzie są po prostu dla siebie mili, nawet jak pojawi się konserwa jakaś, to jest okej. A nie non stop wylewane są ścieki na wszystkich że człowiek potem chodzi wkurzony o nic
  • Odpowiedz
@vvertoi: manipulację i żart? wchodzisz z /r/all na popularny post z BPT(bo tak odnajduje suby większość osób) i próbując ów post skomentować nagle widzisz blokadę wymagającą dołączenia do wcale nie rasistowskiego klubu, no supcio, jak siedzisz na subie 24/7 to możesz komentować ale jeżeli przypadkiem się nań natkniesz to spotykasz ceznzurę, no rewelacja!
  • Odpowiedz
@Turahk:

While we previously have locked posts that were filled with rule breaking comments, instead we are now setting these threads so that only verified users can comment.


nawet gdy nie było weryfikacji to nie mógłbyś skomentować takiego postu bo byłby kompletnie zamknięty, a tak to zweryfikowani uzytkownicy (niezależnei od rasy) mogą tam komentować. to nie jest cenzura tylko moderacja treści.

btw. idąc tą logiką to sub-mode na twitchu to
  • Odpowiedz
@carnaval: Przecież człowieku jesteś dokładnie tym problemem przez który ubywa tutaj użytkowników xD

BTW nie wiem na jakie subreddity wchodzisz, bo takie typowo polityczne to czysty rak ale nigdy nie miałem problemów z kasowaniem postów na jakiś normalnych. Też kwestia odpowiedniego wyrażenia swojej myśli, bo miałem dyskusje gdzie na początku zalewały mnie minusy ale potrafiłem ostatecznie wytłumaczyć, że np. w Europie słowo "nigga" ma zupełnie inne konotacje niż w USA
  • Odpowiedz
@vvertoi: no tak, jak skomentować post od kolorowego z lewej strony możesz tylko za zgodą innego kolorowego z lewej strony to jest to moderacja, jak podobna sytuacja ma miejsce ale kolor skóry jest biały a podejście polityczne prawicowe to jest to cenzura, wszystko zrozumiane, dziękuję bardzo za te mądrości
  • Odpowiedz
@@carnaval: poza tym na Wykopie zbyt "prawackie" treści też spadają ze stołka, sam miałem niedawno post z gorących usunięty z ponad 1k plusów xD U nas też murzynów biją.
  • Odpowiedz
@vvertoi: no twoją opinią jest że cenzura nie ma miejsca gdy kontrolujemy kto się wypowiada, przeinaczasz znaczenie słowa cenzura człowieku, nie dziwię się, że nie wiesz o czym mówię
  • Odpowiedz
chodzi o poziom dyskusji, tolerancje, w ogóle próbę dyskutowania, a nie jak tutaj "masakrowania" dla plusików


@Reepo: tiaaa na reddicie tego nie ma. Bo tam nie ma plusików, a karma whore nie istnieją
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Turahk: kiedy na prywatnej stronie moderacja sobie ustala zasady że chce weryfikować użytkowników którzy mogą się udzielać pod postami w momencie kiedy komentarze zaczynają przekraczać granice ustalone regulaminem to nie powiedziałbym że jest to cenzura. Ty chyba chcesz żeby regulaminy nie istniały i każdy mógł sobie pisać wszystko co mu się podoba?
  • Odpowiedz
@vvertoi: to nie prywatna strona a podstrona po 1, po 2 widzę typowy argument czyli prywatna firma która robi jak mi się podoba jest okej ale prywatna firma redbull czy kto tam wspierający wrogie mi idee już nie jest okej po 3 ofc że regulaminy powinny istnieć ale jeżeli moderacja nie potrafi wykonywać swojej roboty to należy ją wywalić i najlepiej zastąpić kimś innym, przypominam że ci moderatorzy wykonują swoją
  • Odpowiedz