Wpis z mikrobloga

To gdzie zmierza ten portal to jest wielka żenada, wykop zmienia się w antyludzki ściek, gdzie codziennie wyzywane są mniejszości, gdzie negowana jest nauka (koronawirus to kuamstwo). Ciekawe czemu spadają statystyki odwiedzin, gdybym mógł znaleźć jakiś powód dlaczego tak się dzieje hmmm
Jako mode r/polska powiem (ee napisze?) szczerze, że większość wpisów, które tutaj się znajduje byłaby tam z automatu #!$%@?. Nie chodzi o lewicowość-prawicowość (co sugeruje wiele osób, że reddit lewicowy reeeeeeeeeeeeee - nie, reddit po prostu jest normalniejszy, to że nie jest taki skrajny nie znaczy, że jest "lewacki", banuje lewaków z przyjemnością kiedy walą bzdury, wyzywają itd. nie ma różnicy), chodzi o poziom dyskusji, tolerancje, w ogóle próbę dyskutowania, a nie jak tutaj "masakrowania" dla plusików. Gdyby nie to, że jestem tutaj dla kilku tagów i garstki społeczności, to bym w ogóle nie wchodził na Wykop, z dnia na dzień w sumie coraz bardziej nie mam powodu tu przychodzić.

#wykop #glownapelnagowna #zalesie
  • 116
  • Odpowiedz
@vvertoi: Przy cenzurze nie ma rozsądku. Wytniesz 5% najbardziej niekorzystnych (dla firmy, dla rządu) opinii/użytkowników - za chwilę znowu będziesz wycinał kolejne 5%. I kolejne, i kolejne (paradoks stosu) - aż w końcu w ogóle nie będziesz miał wymiany opinii, wszyscy będą myśleć tak samo. Internet bez żadnej wolności słowa byłby tylko propagandą, wolę już przeciwną skrajność.

Trzeba moderować tresci, po prostu rozsądnie


@vvertoi: Ok, masz plusa za
  • Odpowiedz
@vvertoi: no sorry ale jeżeli moderator idzie na łatwiznę i blokuje dostęp do komentarzy bo nie chce mu się wykonywać roboty(a chyba wie że reddit odwiedzają miliony osób każdego dnia) to coś jest nie tak? po co on jest? równie dobrze można zatrudnić bota który zablokuje komenty gdy wykryje np 10k upvotes co gwarantuje wejście na all. I jeżli ktoś komuś coś wciska to tylko ty, zapytałem się czemu użytkownicy
  • Odpowiedz
@carnaval: Dlaczego ty go nie skasujesz skoro uważasz, że cenzura ci nie przeszkadza? Na Wykopie to też jest. Na Reddicie nigdy mojego komentarza nie wykasowano a tutaj tak.

Konta nie usunę, bo mam w ulubionych kolekcję sucharów, a ty jakie masz wytłumaczenie skoro coś takiego ci przeszkadza?
  • Odpowiedz
@Reepo: Kisnę, bo już nie wspomniałeś o tym, że modem na /r/Polska jesteś od niecałego tygodnia i to po tym jak nastąpiła całkowita czystka poprzednich modów, którzy chcieli ograniczyć politykę i wynieść ją na inny sub, bo /r/Polska jest zasrana do granic możliwości treściami lewicowymi tak jak wykop prawicowymi.
  • Odpowiedz
no sorry ale jeżeli moderator idzie na łatwiznę i blokuje dostęp do komentarzy bo nie chce mu się wykonywać roboty(a chyba wie że reddit odwiedzają miliony osób każdego dnia) to coś jest nie tak? po co on jest? równie dobrze można zatrudnić bota który zablokuje komenty gdy wykryje np 10k upvotes co gwarantuje wejście na all. I


@Turahk: zablokowanie posta jest jednym z narzędzi moderatora i nie rozumiem jak niby
  • Odpowiedz
dokładnie, jakieś 6 lat temu nie było tutaj lewaków. Królował Korwin i nowinki technologiczne.

A że dzięki temu stał się popularny to przybył motłoch i zaczęła się szujnia

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@vvertoi: nadużywanym narzędziem jest a kilku moderatorów chyba jest w stanie takie zadanie wykonać bo większosć subów, nawet tych mega popularnych które codziennie otrzymują setki komentarzy, ma liczbę moderatórów ledwo osiągającą dwie cyfry. Liczba osób odwiedzających reddit to przecież żadna tajemnica w 2020 roku. Idą na łatwiznę i tyle.
  • Odpowiedz
większość wpisów, które tutaj się znajduje byłaby tam z automatu #!$%@?. Nie chodzi o lewicowość-prawicowość (co sugeruje wiele osób, że reddit lewicowy reeeeeeeeeeeeee - nie, reddit po prostu jest normalniejszy,


@Reepo: NO BO REDDIT ZAKAZUJE NAZYWANIA GEJÓW P*DAŁAMI WIĘC JEST LEWACKO-KOMUNISTYCZNY

CZEGO NIE ROZUMIESZ??????
  • Odpowiedz
@Reepo: Dodam do tego: brak kultury, bluzganie wyzywanie od d***i i p***w, na które moderacja na wykopie nie reaguje. Wrzucanie fejknewsów z clickbaitowymi tytułami „X masakruje lewaków”, „tego nie przeczytasz w mainstreamowych mediach”, „X mówi prawdę”, promowanie nieuków bez wiedzy specjalistycznej jako wyrocznie w pewnych tematach, używanie niesprawdzonych żródeł itd.
  • Odpowiedz
btw. twój wpis został usunięty z Gorących, więc nie możesz mówić, że moderacja nic nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andr3v: Aż musiałem to sprawdzić i faktycznie wzięło się i zniknęło () Nie ma to jak zamiatanie problemów pod dywan, wszystko na pewno jakoś samo się ułoży.
  • Odpowiedz