media sakiewicza ponownie dumnie przejmują główną
naszczęście spadło z rowerka: Naruszenie regulaminu - brak rzetelnego źródła informacji
https://wykop.pl/link/7962581/wyprowadzic-fabryki-z-polski

jak zawsze zestaw 2w1 czyli >>> OP daje debilny opis z tezą lub szurski i link do sakiewicza albo proxy MSNa aby się nierzucała domena wpolityce.pl

#
eSUBA94 - media sakiewicza ponownie dumnie przejmują główną
naszczęście spadło z rowe...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no to ponownie:
wykopki wykopują znalezisko niezaleznej.pl oparte na pustym kofiarskim krzyczeniu o zniewalaniu dzieci na szkolnych stołówkach jakąś ideologią na talerzu xddd
dosłownie od lat w szkole ja i znajomi mieliśmy dni bez mięsa, dni z kaszą, ryżem, mieliśmy racuchy naleśniki jajko sadzone aleeee nieeee teraz rządzi lewacki spisek i będzie kontrolować społeczeństwo jak w orwellu!!! za pomocą braku mielonego w piątki!!!!!
.
te komentarze pięknie dobitnie pokazują jak masa ludzi czyta każdy konfiarski wysryw
eSUBA94 - no to ponownie:
wykopki wykopują znalezisko niezaleznej.pl oparte na pustym...

źródło: image

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: Powtórzę się, z konfedepisowcami trzeba na odwrót. Jak chce się wprowadzić dni bezmięsne to trzeba ogłosić nakaz jedzenia mięsa codziennie. Wtedy konfedepisowcy podniosą larum że jak to tak. I wtedy na legalu, z ich zgodą można wprowadzać posiłki bezmięsne. :D
  • Odpowiedz
ponownie główna...
https://wykop.pl/link/7943161/za-18-dni-wchodzi-dyrektywa-epbd-koszt-dla-polakow-2-5-bln-zl-rzad-milczy
tymrazem znalezisko pochodzące z jakiejś szurskiej podstrony dewelopera sprzedawcy mieszkań w Krakowie xDDD
strona jest zasrana AI, pisaniem o niczym i o wszystkim, szurstwo, teorie, domyślanie się, straszenie ludzi, panikowanie, dopowiadanie sobie, pisanie pod tezę, tak jest coś o orwellu też xd

#glownapelnagowna #szuryzglownej #glownacontent #glownatosmietnik
eSUBA94 - ponownie główna...
https://wykop.pl/link/7943161/za-18-dni-wchodzi-dyrektyw...

źródło: glowna szurska22

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
a teraz złoto
krakowski deweloper konfederata zajmuje się pisaniem za pomocą chata gpt wniosków do trybunału przeciwko rządowi koalicji xddd
https://waweldom.com/2026/04/25/wniosek-trybunal-stanu-rzad-tuska-2026/
wrzuca gotowe formularze do wypłeniania dla swoich czytelników aby słali je do sejmu aby się ich posłowie wpisywali na listę xdd tego jeszcze nie grali na żadnym prawackim ścieku portalu
eSUBA94 - a teraz złoto
krakowski deweloper konfederata zajmuje się pisaniem za pomoc...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@saib75: no z tymi 5% to jest powalone bo nigdy nie wiesz ile partia będzie miała - nawet jak ma faktycznie 6% to ludzie się boją że ma 4% i głos się zmarnuje

ponadto są partie którym o------o
kukiz
hołownia
palikot
  • Odpowiedz
  • 10
@Kapiusek: ja pamiętam że jak byłem w 2013-2014 w technikum to każdy straszył mnie i innych ze imigranci JUŻ PŁYNĄ/JUŻ JADĄ
mamy 2026 - nadal straszą, tymrazem że pakt jest wstrzymany ale jak tylko przestanie być to tysiące autobusów już czeka!
  • Odpowiedz
  • 20
to tylko pokazuje z czym mamy czasem doczynienia na głównej i kto tam siedzi, żeby łykać każde chore wypociny gościa który uciekł ze szpitala
eSUBA94 - to tylko pokazuje z czym mamy czasem doczynienia na głównej i kto tam siedz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wykopane jakieś g---o na główną tylko dlatego że jest coś o złych imigrantach xddd
https://wykop.pl/link/7924249/wzrost-liczby-napasci-seksualnych-ze-strony-migrantow

strona to jakieś randomowe g---o jakiejś laski która przekleja teksty AI na losowe tematy, a cała strona to reklama jej nie śmiesznych koszulek monotematycznych

wysoki poziom głównej dzień jak co dzień
eSUBA94 - wykopane jakieś g---o na główną tylko dlatego że jest coś o złych imigranta...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: Główna od lat jest zdominowana przez trollownie ruskich i Mateckiego, także zero zaskoczenia. To ma działać i niestety działa na Mariuszy 80IQ, którzy potrzebują jak im się wskazuje co mają myśleć, więc myślą dokładnie to, co ma najwięcej plusów i wykopów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leniek: Matecki i reszta prawej strony by się osrała ze strachu, że ich fejki by wyszły na wierzch.

fajnie by to internet odczyściło z zalewu gówna jakim się stał
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niestety nie zdążyłem zrobić fotki
ale niezłe kombo było:
znalezisko z dużą liczbą wykopów, napisane z konta które jest też redaktorem na tej stronie z której zrobił wrzutę
i na deser autor poszukiwany był przez psy
znalezisko o tym jak sobie powiązał wykresy bezrobocia w PL a liczby ukraińców xd


#glownacontent #psychiatrykzglownej #szuryzglownej #glownapelnagowna #glowna
eSUBA94 - niestety nie zdążyłem zrobić fotki
ale niezłe kombo było:
znalezisko z dużą...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach