Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@akimbo: chwila przeglądania neta i można powiedzieć, że na przykład rozwija kulturę, pisząc prozę; dodatkowo, angażowała się społecznie.

Myślę, że dla jednostki to jest skuteczna forma przeciągania liny na rzecz rozwoju Polski, a mogła siedzieć, płodzić dzieci i pobierać 500+ - widzisz dostatecznie różnicę?

@92feliks: hahaha. Proza na pewno wykarmi społeczeństwo. Nie neguje kultury ale porównywanie pisania książek do rozwoju społecznego nie ma sensu. Dodatkowo angażuje się społecznie - w
  • 545
@akimbo typie, ja np wcale się z Gretkowską nie zgadzam, ale doceniam to, co robi, a o czym pisze @92feliks
Angażowała się politycznie, kiedyś była chyba liderem jakiegoś ruchu na rzecz praw kobiet, czy w ogóle to była chyba partia polityczna. Nikt nie twierdzi, że "napisała jakąś książkę i jest ekspertem od wszystkiego". Ale ma jakieś poglądy, którymi się dzieli. Na tym polega demokracja i tak działa dojrzałe społeczeństwo - wymieniamy nie
@akimbo wyśmiewa bardziej hipokryzję społeczeństwa "chrześcijańskiego". Ostatni ślub Kurskiego świetnie pokazuje hipokryzję w Kościele.

Świat obecnie światopoglądowo stoi na głowie. W jednej części świata, m.in. w Polsce w natarciu są skrajnie prawicowe działania, odmawia się człowieczeństwa ludziom lgbt, pojawia się prawicowa cenzura. A w innej części świata lewicowe ruchu atakują - murzyński kryminalista pod wpływem narkotyków umiera podczas zatrzymania i ktoś nakręca z tego ogromne protesty, wzniecając niepokoje społeczne, silna jest również
ona się nie dzieli poglądami. Swoje uważa za jedyne słuszne. Co do wódy ma oczywiście rację. Ale wyśmiewanie tradycji chrześcijańskiej nawet nie w kontekście wiary ale tego co robili dla kultury na całym świecie nie przystoi.


@akimbo: Dlaczego nie przystoi? Czy uważasz własne poglądy za jedynie słuszne, czyli robisz dokładnie to samo co zarzucasz Gretkowskiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majku_: dokładnie. Pytanie komu na tym najbardziej zależy. Ja niestety nie wiem. Ale pewnie gdzieś są inspiratorzy takich podziałów.