Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modessef1: chodzi mi o mentalność. Przepis to przepis i powinien sciezka dla siebie przeznaczona jechać. Nl a Pl to przepaść jeżeli chodzi o mentalnosc na.drogsch oraz rowery same w sobie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati75: Jak ty pięknie wrzucasz wszystkich do jednego worka. powtórzę - mentalność i idąca za tym uwaga i inteligentna ostrożność na drodze. W Polsce to nie przejdzie wiec niech lepiej jadą ścieżką dla rowerow.
@Casuperu: Notoryczne zdarzenie, raz autobus prowadzę podwójna ciągła przede mną rower po prawej ścieżka, a typ mi pokazuje bym go wyprzedzał.... Przed wczoraj to samo po prawej ścieżka a ten mi środkiem jedzie. Moim zdaniem rowerzyści w 90% to są straszni ignoranci. Ostatnio lepszy numer, jadę sobie przejście dla pieszych pusto, przed samym przejściem wyskoczył na rowerze pod sam autobus, 20 ton miał gdzieś, że może zrobić sobie krzywdę, zmusił mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: masz rację. Jako zapalony rowerzysta uważam, że niektórzy myślą, ż .sa lepsi na drodze z faktu posiadania roweru. 'Sila miesni joł'. Ignoranci. Dokładnie. Ale muszę znowu napisać - stary, w NL nie ma tego problemu. Ludzie myślą na drodze. Czyli znowu - mentalność jednych i drugich jest różna. Bardzo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lardor: kiedyś jakiś reportaż o jezdzie na rowerach w nl widziałem. W kwestii wypadków drogowych. Jeden typ zapytany o bezpieczeństwo jazdy rowerem bez kasku gdzie jest tak duża częstotliwość ruchu jednosladowcow (skuterów jest w uj, na żółtych tablicach 45km/h cisną bardzo często po wąskich ścieżkach rowerowych) prosto i konkretnie powiedzial: 'nie zakładamy kaskow bo każdy kierujący samochodem czy innym pojazdem mechanicznym jest też rowerzystą. Dlatego każdy wie jak się zachować na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Casuperu: btw w całej gminie amsterdam jest obowiązek kasków nawet dla skuterów na niebieskich blachach czyli te 25km teoretycznie. W uj ludzi. Dlatego.
@Casuperu Spróbuj kiedyś jechać na rowerze szosowym po ścieżce, to zrozumiesz.

@kasin: ja jeżdżę na oponach 28 i co? Jak jest tylko ścieżka, nieważne jaka to po niej jadę. A jak chcę #!$%@?ć robić trening to jadę za miasto, a nie utrudniam życie innym.

@kiedys_bylem_fajny No i gratulacje. Godne podziwu, naśladowania i co tam jeszcze byś chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeczytaj może moje wpisy niżej. I