Wpis z mikrobloga

Przychodzi stażysta na 7:00
7:10 wyjeżdżamy w mała delegacje do firmy-siostry
7:15 stażysta pyta czy możemy gdzieś zajechać bo on za potrzebą

Do #!$%@? co z tymi ludźmi
#pracbaza
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anoniemamowy: o #!$%@?
Ja bym Ci się zesrał w samochodzie i jeszcze byś po ryju dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wstaje wcześnie to ni #!$%@? nic z siebie nie wyduszę a jak się przejdę do biura to i krecik się budzi xd

Dobry bait, burzliwa dyskusja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sranie w pracy jest dozwolone tylko w przypadkach nagłych takich jak biegunka i zatrucie żołądka. Jeśli ktoś na codzien sra w pracy i nie myje dupy to nie różni się niczym od zwierzęcia z lasu imo.


@Gorylica_Ada: ale ty dzis agresywny. Srałeś już?
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Jakby szefowi zachciałoby się srać to sam byś ryja otworzył na dwójeczkę, ale wiadomo stażysta to podczłowiek i nie może załatwić swojej potrzeby fizjologicznej. A tak serio to rasizm w Polsce w porównaniu do tego jak się traktuje szeregowych pracowników to jest małe micky.
  • Odpowiedz
robisz postój przed parkingiem na 10 min i każesz ludziom wrócić jak się ogarną problem solved wgl chyba tak przed wszystkimi wyjazdami robili gdzie byłam to nwm co wy tam macie za zwyczaje


@SarahC: ale my jechaliśmy 2h w jedna stronę to kiedy ten postój po 10 minutach podróży?

#!$%@? ludzie, dorosły człowiek potrafi ścisnąć poslady na 2h czy nie? Po waszych wiadomościach wnioskuje, ze nie mam traktować go na
  • Odpowiedz