Wpis z mikrobloga

Przychodzi stażysta na 7:00
7:10 wyjeżdżamy w mała delegacje do firmy-siostry
7:15 stażysta pyta czy możemy gdzieś zajechać bo on za potrzebą

Do #!$%@? co z tymi ludźmi
#pracbaza
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do #!$%@? co z tymi ludźmi


@Anoniemamowy:
Co jest do #!$%@? z tobą? Chłop się musi wysrać albo wyszczać i ty mu chcesz tłumaczyć, że jakaś #!$%@? delegacja jest od tego ważniejsza?
  • Odpowiedz
a ty rozumiem planujesz sranie i trzymasz dopóki nie będzie danej godziny?


@Wsciekle_piesci_meza: dokładnie tak robie, od dobrych 10 lat, codziennie oprócz weekendów przed praca o 6:30 wale kloca co pozwala zachować mi spokój na 12h.

Stażyście na pewno musiało byc bardzo przykro, mało nie podskakiwał na siedzeniu jak małe dziecko widzące mc donalda gdy przejeżdżaliśmy obok Cpnu, nawet nie zwolniłem. Mam swoje obowiązki i zadania do zrobienia i goni
  • Odpowiedz
Stażyście na pewno musiałobyc bardzo przykro, mało nie podskakiwał na siedzeniu jak małe dziecko widzące mc donalda gdy przejeżdżaliśmy obok Cpnu, nawet nie zwolniłem


@Anoniemamowy: Tym zdaniem zdemaskowałeś się colego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy #!$%@?, Opie, nawet z stresu mógł mieć problemy z jelitami, wystarczy, że ma jelito drażliwe i każdy stres kończy się rozwolnieniem..
Dla Ciebie praca i delegacja to coś normalnego, a dla niego wielkie wydarzenie, które jest porównywalne do egzaminu, bo to sprawdzian jak sobie poradzi w nowym środowisku.
Na przyszłość - wysuń kija z dupy.
I życzę Ci, aby mocno przycinęło Cię na autostradzie bez możliwości zjazdu w pobliżu 100km.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: robisz postój przed parkingiem na 10 min i każesz ludziom wrócić jak się ogarną problem solved wgl chyba tak przed wszystkimi wyjazdami robili gdzie byłam to nwm co wy tam macie za zwyczaje
  • Odpowiedz