Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr Fanatyczne kociary to najgłupsze z żyjących istot #koty #logikarozowychpaskow

Jestem z różową prawie 2 lata. Niczego nigdy mi w życiu nie brakowało, ale jakiś diabeł mnie pokusił żeby się trochę hehe ustatkować. Loszka miała kotka i od początku #!$%@?ła nim wszystkie socjal media, dostawałem dziennie 1200 foteczek jak kotek je, śpi, sra etc. Wydawała się jednak spoko, więc stwierdziłem że zamieszkamy razem. Od tego czasu cipci #!$%@?ło. Ze swojej wypłaty żyła od 1 do 1, a tu nagle postanowiła zrobić ze mnie sponsora kocich fanaberii. Oczywiście cwanie obmyśliła że za swoje kupi kotku karmy za 300 zł, żwirek za 80 zł (gdzie sama srała przez 15 lat życia do kibla za góra 5 dych), zabaweczki, pierdołeczki, myszki na kijach i inne gówno, a ja zapłacę za nasze żarcie itp. Karuzelę #!$%@? dokręca jej siostra, równie #!$%@?ęta na punkcie kudłatego gówna.
Nagle okazało się że koci szlachcic nie będzie srał do żwiru benek pachnąca wiśnia - wielkie śmierdzące kloce sadził wszędzie tylko nie do kuwety. Wziąłem #!$%@? piach z budowy do pudełka po butach, wsadziłem go parę razy z gównem do środka i bydle nauczyło się gdzie ma załatwiać potrzeby. Bydle bo idiotka przekarmia #!$%@? tak że ma 3 kg nadwagi. Jak wydrze ryja to dostanie żreć, a jego gówno proporcjonalnie ma długość połowy ciała (serio) i #!$%@? jakby coś zdechło, a potem jeszcze 50 razy. Dla porównania to tak jakbyście codziennie rano wysrali metrowego gównianego pytona. Także mireczki z dala od kociar, dobrze wam radzę xD ostatnio #!$%@?ła mi coś że koleżanki mają dzieci i wielce się obraziła gdy stwierdziłem że jeśli ma się zajmować nimi tak jak koteckiem, to z mojej strony może liczyć jedynie na przytrzymanie wiadra na skrobance. W następnym miesiącu nasze drogi prawdopodobnie się rozchodzą, bo wątpię żeby coś się zmieniło i jestem szczęśliwy że nic nie zafunduje mi gówna pod łóżkiem, albo pobudki w sobotę o 5, 7, 9 i 11 rano, bo chce żreć średnio co 2h. Póki co w ramach buntu #!$%@? chleb z ogórkiem bo nie dostała grosza na sierpień z domowego budżetu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2c073d65ae7239fe3d4777
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 16