Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#uk #lot #covid19 #podroze
Lecąc z UK do PL trzeba wypełnić formularz lokalizacji podróżnych, przejdzie jak wpisze tam fejkowe dane?
Średnio widzi mi się podawać tyle danych na kartce papieru niewiadomo komu.
Ktoś to potem sprawdza z paszportem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f29963a65ae7239fe3d4347
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Robi sie to na stronie rzadowej na meila dostajesz gotową forme.Wszystkie te dane co tam wpisujesz są raczej im znane.Sprawdzają tylko czy masz - masz pokazać otwartego meila. Nie zczytują tego z paszportem ale może robia wyjatki czasem to bedziesz sie grubo tłumaczył zapewne. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania ja leciałem dwa tygodnie temu manchester Wrocław i już w samolocie te wnioski zostały zebrane i nikt nic nie sprawdzał, na lotnisku normalnie paszport tylko. Wracając dwa dni temu w Manchester nawet wniosku nie chcieli a mając paszport z nikim nie musiałem gadać
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt nie sprawdza, zbierają wypełnione kartki i elo. Problem może pojawić się kiedy razem z Tobą na wycieczkę wybierze się ktoś chory i będą później szukać osób które miały z tą osobą kontakt, wtedy mogą zajrzeć w te papiery