Wpis z mikrobloga

  • 861
Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka poznania na Tinderze mieszka obok mnie, jedno osiedle. Z racji więc, że mieszka obok zaproponowałem wyjście na spacer. I dostałem taką odpowiedz... Przecież to jest jakaś schiza i totalne zdziwaczenie tych kobiet. Raz, że wyjście na spacer samo w sobie jest pomysłem w porządku, a dwa... Nie mieszkamy w różnych końcach miasta by się spotykać standardowo na piwie na mieście. Kobieta mieszka blok obok? Bo to czemu nie spacer na osiedlu? To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej. A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki

Czekam tylko teraz na odpowiedzi tych zjebow którzy zawsze w takich wypadkach stoją po stronie kobiet i piszą jakieś bzdury w sensie "ma rację, na pierwsze spotkanie przychodzi się z kwiatami i zaprasza do restauracji oczywiście płacąc rachunek", co za cucki...
Bunch - Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka po...

źródło: comment_1596552267WdNT2hd0q5GK1Hc48qi6Ut.jpg

Pobierz
  • 186
@Bunch ja #!$%@? czy przegrywy za każdym razem jak laska ich oleje czy tam napisze co debilnego muszą przylatywać na wykop i szukać pocieszenia u innych przegrywow i blackpilow? To już się robi nudne naprawdę, gościu jak cel ma taki post? Co to wnosi do naszego życia? Poplakales to #!$%@?.
Tak swoją drogą jako różowy pasek pragnę zauważyć, ze pierwsze spotkania w miejscu znanym dla obu stron są chyba najlepsze, bo gdyby atmosfera siadła to zawsze można coś wspomnieć na temat osiedla, co się tu robiło za dzieciaka, gdzie się chodziło i tak dalej, a po drugie dobrze jest być blisko domu w razie gdyby jednak facet okazał się kimś nieco innym niż się myślało xD Wiec każda dziewczyna która oczekuje już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunch: Z tonu jej wypowiedzi widać, że to jakaś księżniczka, ale streściłem całą aferę mojej różowej i ta częściowo podziela jej opinię; spacer jest świetną opcją na pierwsze spotkanie, ale jak spacerować, to po parku, a nie po osiedlu, na którym się mieszka. I sam przychylam się do jej opinii, bo też bym nie chciał w ramach randki łazić między smętnymi blokami.

PS Swoją dziewczynę poznałem na Tinderze i zaraz będziemy
To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej


@Bunch: No i dostałeś, nawet nie musiałeś z domu wychodzić
@Bunch:

Cała analiza już na samym początku zeszła na tory dużo wyższego rzędu, niż powody które realnie tym kręcą.

Mówiąc krótko - chad czy inny beżowiec mógłby ją wyruchać w śmietniku na osiedlu i później tam zostwić, Ty nie ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunch: Niezły z ciebie desperat, że tyle razy do tej samej laski zarywasz ale jednak nie jesteś w jej typie.

Są dziewczyny co lubią bez celu spacerować po swoim osiedlu które znają nawet z nieznajomym ale są też i takie co jak już mają wyjść na "randkę" to wolą gdzieś indziej.

Co to w ogóle za dziecinny argument, że macie blisko?
Ty masz 12 lat czy 20+?

Równie dobrze możesz innym
@Bunch: wy dalej nie kumacie tego, że 3/4 dup na tinderze, to typiary, które chcą atrakcji i rozrywki a nie poznawania was. Ona chce ,,fajnie spędzić czas'' więc jak nie jesteś Czadem to musisz jej fajnie ten czas zorganizować, wymyślając #!$%@? wie co. Powiedziała Ci wprost, że jak ma łazić po osiedlu to sobie pójdzie z innym, który licytuje wyżej.
Z tonu jej wypowiedzi widać, że to jakaś księżniczka, ale streściłem całą aferę mojej różowej i ta częściowo podziela jej opinię; spacer jest świetną opcją na pierwsze spotkanie, ale jak spacerować, to po parku, a nie po osiedlu, na którym się mieszka. I sam przychylam się do jej opinii, bo też bym nie chciał w ramach randki łazić między smętnymi blokami.

PS Swoją dziewczynę poznałem na Tinderze i zaraz będziemy świętować czwartą
ja #!$%@? czy przegrywy za każdym razem jak laska ich oleje czy tam napisze co debilnego muszą przylatywać na wykop i szukać pocieszenia u innych przegrywow i blackpilow? To już się robi nudne naprawdę, gościu jak cel ma taki post? Co to wnosi do naszego życia? Poplakales to #!$%@?.


@Gorylica_Ada: O takich jak ty spominałm na samym końcu pierwszego posta
@Bunch: #!$%@? na nią miej... kumpel poznał swoją pannę z tego samego osiedla, po drugiej stronie ulicy, niecałe 10 minut piechotką, umówili się na pierwsze spotkanie właśnie na osiedlu, oboje mięli już 30 lat skończone.
To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej


@Bunch: no to dostałeś bez wychodzenia z domu i jeszcze narzekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, po zapytaniu dostałem zjebe i jestem wysmiewany jako facet. Oraz pojawiła się informacja, że "ona ma auto". Dawno się z tak złą, nieprzyjemną i ponizajacą mężczyzn postawą nie spotkałem.


@Bunch: Mało życia znasz.. to jest nic. Jeszcze rzeczywistości nie poznałeś. Weź się szanuj trochę chłopie, nie wchodź w zbędne dyskusje, nie szukaj porozumienia się.. Ona ma takie podejście #!$%@? i tyle, taka jest i tyle. olej to, szkoda czasu i
moze trzeba było napisać, że jeśli nie chce spaceru po osiedlu, to niech coś sama zaproponuje?


@blond_lok: i może frytki do tego ? też widzę księżniczka z Ciebie.. facet zawsze zły.. laska ewidentnie jest pusta jak but, i nie warta uwagi, a ty już znalazłaś powód co facet zrobił źle i co powinien zrobić inaczej.
Równie dobrze sama mogła mu zaproponować spotkanie gdzie indziej skoro jej osiedle nie pasowało.

Normalna osoba