Wpis z mikrobloga

  • 861
Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka poznania na Tinderze mieszka obok mnie, jedno osiedle. Z racji więc, że mieszka obok zaproponowałem wyjście na spacer. I dostałem taką odpowiedz... Przecież to jest jakaś schiza i totalne zdziwaczenie tych kobiet. Raz, że wyjście na spacer samo w sobie jest pomysłem w porządku, a dwa... Nie mieszkamy w różnych końcach miasta by się spotykać standardowo na piwie na mieście. Kobieta mieszka blok obok? Bo to czemu nie spacer na osiedlu? To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej. A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki

Czekam tylko teraz na odpowiedzi tych zjebow którzy zawsze w takich wypadkach stoją po stronie kobiet i piszą jakieś bzdury w sensie "ma rację, na pierwsze spotkanie przychodzi się z kwiatami i zaprasza do restauracji oczywiście płacąc rachunek", co za cucki...
Bunch - Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka po...

źródło: comment_1596552267WdNT2hd0q5GK1Hc48qi6Ut.jpg

Pobierz
  • 186
A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.


@Bunch: Mimo wszystko powinieneś jej podziękować ( ͡º ͜ʖ͡º) Zmarnowałeś jedynie kilka minut na rozmowę, a nie całe życie! Pomyśl o tym "szczęściarzu", który kiedyś spełni jej życzenie i zabierze ją do modnego lokalu w mieście, zakocha się, straci majątek, a jego młodość upłynie na wiecznym zaspokajaniu jej oczekiwań, roszczeniach i szykanach. A gdy sąd wreszcie uwolni go od tego
@Bunch naogladaja się filmów i celebrytek na Instagramie i myślą że tak wygląda życie ;) szukają imprez, atrakcji, kolacji, sponsorów i innych bzdur a kończą jako stare, zgorzkniałe, przekwitłe stare panny, z którymi wytrzymują tylko ich koty i równie #!$%@? w dekiel koleżanki
ona pewnie dostała sporo propozycji spotkań i jest tym już zmęczona. Też mi się takie trafiają, to po prostu kasujesz parę i szukasz dalej.


@tomek001: Chłopie! Propozycji spotkań dostała dużo?! No tak, na pewno co drugi napotkany mieszka blok obok niej! Czy wy tego naprawdę nie kumacie, że inaczej zagada się do osoby mieszkającej "gdzieś tam w mieście" a inaczej do osoby mieszkającej na Twoim osiedlu? W drugim przypadku wykorzystać można
@Bunch: widzisz co się dzieje jak się proponuje jakieś spacery po osiedlu xD teraz będziesz wiedział, że jak chcesz tinderówkę zaprosić to piszesz od razu, że masz dwa bilety na lot do Toronto w klasie biznes. Jeśli nie masz to szkoda zagadywać ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tindera usunąłem 2 lata temu, bo laski były beznadziejne, z tego co mirki wrzucają na wykop to widzę, że z
@Bunch: Nigdy się nie udzielam pod takimi wpisami, ale tym razem zrobię wyjątek, żeby napisać, że dziewczyna jest #!$%@? i dobrze się stało, jak się stało, oszczędziłeś sobie jak widać sporo czasu i nerwów. Nie ma nic złego w pójściu na spacer, to dobra okazja żeby kogoś poznać, w spokoju pogadać - Ty nie zrobiłeś nic złego. W mojej ocenie robicie sobie krzywdę tym Tinderem (też tam byłem kiedyś i swoje
@Bunch:

Mieliśmy ze sobą ze dwa połączenia ale po kilku wymienionych zdaniach okazywało się, że kobieta staje się bardzo chamska, niegrzeczna i prezentuje patologiczne zachowanie.


Ty ale po cholere z nią pisałeś skoro wiedziałeś że to jakaś patuska? Niech znajdzie sobie sebka na swoim poziomie a ty znajdź sobie fajną dziewczynę, która potrafi się wysłowić kulturalnie.