Wpis z mikrobloga

  • 861
Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka poznania na Tinderze mieszka obok mnie, jedno osiedle. Z racji więc, że mieszka obok zaproponowałem wyjście na spacer. I dostałem taką odpowiedz... Przecież to jest jakaś schiza i totalne zdziwaczenie tych kobiet. Raz, że wyjście na spacer samo w sobie jest pomysłem w porządku, a dwa... Nie mieszkamy w różnych końcach miasta by się spotykać standardowo na piwie na mieście. Kobieta mieszka blok obok? Bo to czemu nie spacer na osiedlu? To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej. A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki

Czekam tylko teraz na odpowiedzi tych zjebow którzy zawsze w takich wypadkach stoją po stronie kobiet i piszą jakieś bzdury w sensie "ma rację, na pierwsze spotkanie przychodzi się z kwiatami i zaprasza do restauracji oczywiście płacąc rachunek", co za cucki...
Bunch - Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka po...

źródło: comment_1596552267WdNT2hd0q5GK1Hc48qi6Ut.jpg

Pobierz
  • 186
@Bunch: Zapytałeś ją co jej szkodzi pójśc na spacer?


Napisała że to nic nie zmie ja nawet jeski mieszkalnym w jednym bloku i drzwi obok, to by też się nie spotkała. No #!$%@?, przecież w tym wypadku chce cały czas wykorzystac fakt mieszkania obok jako atut. Bo to się zdarza rzadko. Co więcej, inne mieszkające np. osiedle obok były bardzo chętne. A ta musi być jakaś serio #!$%@? skoro mieszka blok