Wpis z mikrobloga

@v01dtec: @Kompulik: czy ja dobrze widzę że cena tego zegarka zamyka się w 1000zł? Nie jestem jakimś szczególnym koneserem zegarków ale tego to bym przygarnął za tak, w sumie nie wielkie pieniądze. Wygląda na o wiele więcej niż 1k zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niles: czy się zamyka to nie wiem, ja za swój dałem niecałe 1200zł, ale możliwe, że potaniał. No i ja kupowałem w polskim sklepie, a to zwykle wychodzi drożej.

@moze_sie_przyda: cheapestnatostraps, kosztował jakieś 5 euro chyba.
  • Odpowiedz
@Kompulik: nawet jeśli 1200 to nadal akceptowalne. Dla mojego, absolutnie nie wprawionego oka (wiem tylko że im więcej kombinacji tym drożej) mi ten zegarek wyglądał na coś między 2-3 tys., ale podkreślam to z perspektywy laika noszącego na codzień zegarek do biegania Garmina :D
  • Odpowiedz
@Niles: tak, na eglobalcentral można go dostać za 950zł. Jedyny minus w tym zegarku to (moim zdaniem):
-hardlex zamiast szafiru - ale można wymienić z czasem
-ta żółta wskazówka wolałbym, aby była sekundowa

@Kompulik: wygląda idealnie na tym zegarku
  • Odpowiedz