Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam teraz, bo mówi się, że kobiety kochają niegrzecznych chłopców, a ja natomiast szczerze wolę takiego romantycznego słodkiego kochanego misia, który nie wchodzi w żadne konflikty międzyludzkie czy z prawem. Taki, który kupi mi bukiet pięknych czerwonych róż, weźmie mnie do restauracji, albo jeszcze lepiej - sam coś ugotuje, taki, który nadaje się po prostu na idealnego męża. Jak myślicie #niebieskiepaski jaki typ faceta wolą kobiety? #rozowepaski jaki jest wasz wymarzony facet?
  • 68
@kleboldswaifu: myślę, że to zależy od konkretnej osoby a nie, że większość/wszystkie lubią jeden typ.

ja natomiast szczerze wolę takiego romantycznego słodkiego kochanego misia, który nie wchodzi w żadne konflikty międzyludzkie czy z prawem


może dlatego, że to Ty sama jesteś niegrzeczna w tym związku? xd
i zależy Ci na czymś pewnym/stabilnym w życiu
@choochoomotherfucker: Tak, mówię z własnego doświadczenia, bardzo podłego doświadczenia. Nie znam kobiety, której nie zależałoby na pieniądzach - bo albo się z takimi w ogóle nie da wejść w związek, albo będąc w związku w końcu gardzą parnterem, który nie może im zafundować wystarczającej rozrywki. Doświadczenie wyciągnięte z 5 związków, kilkunastu potencjalnych relacji oraz z domu (na przykładzie matki, która od samego początku szantażowała ojca emocjonalnie na podłożu finansowym).