Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam teraz, bo mówi się, że kobiety kochają niegrzecznych chłopców, a ja natomiast szczerze wolę takiego romantycznego słodkiego kochanego misia, który nie wchodzi w żadne konflikty międzyludzkie czy z prawem. Taki, który kupi mi bukiet pięknych czerwonych róż, weźmie mnie do restauracji, albo jeszcze lepiej - sam coś ugotuje, taki, który nadaje się po prostu na idealnego męża. Jak myślicie #niebieskiepaski jaki typ faceta wolą kobiety? #rozowepaski jaki jest wasz wymarzony facet?
  • 68
@sp0ngelele: w UK klientki z małych wiosek twierdzą, że zarabiają nawet 30k funtów miesięcznie i na Instagramie zdjęcia z najdroższych hoteli i w designerskich ciuchach...ale to jest to co one mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawda może być inna

Jak @kleboldswaifu udowodni, że zarabia na OF chociaż 5k to i tak będzie to imponujące jak na polskie warunki
dwa koła dolców w porównaniu do 10k pln czy 30k funtów brzmią dla mnie dużo bardziej wiarygodnie

co nie zmienia faktu, że te laski, które sobie tak zarabiają to wygrały #!$%@? los na loterii

ale każdy kij ma dwa końce, nie będzie łatwo później takiej klientce jak jej uroda minie znaleźć normalną pracę ze względu na jej przeszłość seksualną w internecie