Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tez was #!$%@? jak chca inni ludzie wymuszac jakies dzialania dlatego, ze jestescie plci meskiej? Na przyklad jestem ze znajomymi i gapi sie jakas panna i mi wyskakuje znajoma, zebym do niej zagadal. Mowie jej, ze niech sobie sama zagada, #!$%@? w jakas laske co sie na mnie gapi, ze jesli ja bym sie na nia gapil to czy ona by zagadala? I juz zaczyna sie hurr durr, ze jestes facetem i masz to i tamto XD. Kiedys innej co tego typu teksty rzucala to powiedzialem, zeby wracala do garow i wtedy hurr durr jak smiesz kobiete wysylac do garow, ale jakos one moga nas zmuszac do pajacerki.

Albo ciagle pytanie kiedy kogos sobie znajde. Mam tindera dla beki, i raz mi mowi znajoma, zebym sie znalazl na tinderze, to takie proste. A ja na to, ze niech sobie zalozy tindera jako mezczyzna i zobaczy. To poprosila mnie, zebym pokazal swojego. I zaczela nastepnie prawic jakies teksty, ze #!$%@? zaczynam rozmowe. To jej mowie, ze jak sie jej nie podoba to kobieta moze sama zaczynac, nikt jej nie broni, a jak oczekuje kogos kreatywnego to niech sama bedzie kreatywna. I od razu bol dupska, ze jak to tak, ze facet ma sie starac itd. Wysmialem ja i od tej pory kontaktu z nia nie mam XD. W #!$%@? znajomych w sumie tak potracilem ale tbh to sie nawet ciesze. Zostaja bardziej wartosciowe jednostki, bo zadawanie sie z ludzmi tego pokroju to znikoma przyjemnosc.

Raz tez pamietam jak poszedlem z taka parka, typowy beta-simp i locha jak te ww. I w klubie zaczeli mi mowic, zebym poszedl wyrywac laski, zebym im stawial drinki. A ja na to, ze jakbym chcial isc na dziwki to bym poszedl na dziwki, przynajmniej mam pewnosc, ze zarucham, a nie stawial drinki jakims laskom bo maja cipe XD. Co ja jestem fundacja charetatywna? Czy one mi stawiaj drinki? I znowu litania #!$%@?.
#zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f281953c320eaecdaadafae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś w klubie podeszła do mnie przy barze loszka i ni z tego ni z owego: "postaw mi drinka". Olałem ja uśmiechem pogardy i gadałem dalej z kumplem. Prawdopodobnie zrobiło jej się ekstra głupio więc postawiła nam sama po drinku i troche porozmawialiśmy. Na pytanie czy często tak robi odpowiedziala, że jeszcze żaden jej nie odmówił (laska takie 6-7/10). Także pozdro dla wszystkich bankomatów.
WierzgającyTowarzysz: rozumiem twoje podejscie, ale jestes chamski, a nie dazacy do rownosci :P sa zwiazku, gdzie wklad jest bliski 50% (statystycznie to malo prawdopodobne, wiec waha sie w okolicach), tylko ze partnerzy sie szanuja, a w twoim poscie czuc zgorzknienie i brak szacunku do kobiet
mozesz miec podejscie jakie chcesz, ale licz sie, ze trudno ci bedzie znalezc partnerke albo w ogole jej nie znajdziesz, a tez znalezienie to dopiero poczatek,
OP: @xydeN- ta, i kazda mysli potem, ze na tinderze latwo kogos poznac.

@przemo25osw i tak trzymac, a nie beciakowac. W ogole co to za idiotyczny zwyczaj, ze ma sie placic za drinki kobiecie XD.

@emerozu dales mi chlopie zajebista mysl :D

@janeeyrie za 10 lat to ja bede mial lat 39, i nie jestem prawiczkiem. Widze nalezysz do kobiet jakie dane mi bylo znac XD. Tamte tez jak sie konczyly
NukeOps: @janeeyrie: kto jak kto, ale Ty powinnaś przymknąć gębę i się nie odzywać, bo do tej pory pamiętam jak wysrałaś jakąś manipulacje w odpowiedzi na mój post dawno temu.
Jak Cię zezłomowałem, przekopałem jak uczniaka i wytknąłem jak wiejskiemu przygłupowi, gdzie zrobiłaś błędy, to nawet nie przyznałaś się do błędu. Udawałaś greka.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie ja swojej żonie najwiecej piw / drinków postawiłem ze wszystkich loszek nawet jakby dodać je wszystkie razem. Tzn mówię o czasach jak była moja kumpela. Tylko w jej postawie nigdy nie było roszczenia i oczekiwania czego nie znoszę no i ona tez czasem postawiła.

Natomiast nie ma co sie płaszczyć nadto nad obca locha ale jeden drin na zapoznanie to nie jest poświęcenie. Nie róbmy z tego niewiadoma