Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Proszę Państwa, jest! Damage control w wykonaniu sympatyków LGBT. Za gościem z makdonalda na parapecie, klepiącego się po skarbach, upamiętniającego w ten sposób wybuch Powstania Warszawskiego... stoją służby specjalne! Prowokacja!
A LGBT to skrajna lewica i w ogóle nie powinniśmy się nimi zajmować.

Skriny w komentarzach.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #lgbt #ideologia
w.....r - Proszę Państwa, jest! Damage control w wykonaniu sympatyków LGBT. Za goście...

źródło: comment_1596450296OzJgife42mutIF7NVORTUr.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolny_kangur: no widzisz, są ludzie i są debile. Zawsze byłem bardziej lewicowy, a nie miałem problemu dogadać się z kolegami korwinowcami bo nikt z nas nie popadał w takie skrajności jak to ludzie popadają teraz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rodnorev


To fajny skrajny lewak w czapce MAGA

Kurczę, wystarczy założyć taką czapkę i już się nie jest lewakiem xD

@Volki: kurczę, wystarczy wywiesić flagę i już się jest lewakiem xD
  • Odpowiedz
@wolny_kangur: ja tylko jednego nie rozumiem - dlaczego LGBT plus wypierają się tego nienormatywnego osobnika.

Przecież niby plus, niby każdy inny wszyscy równi, niby różnorodność, niby brak wykluczenia, niby tolerancja a osoba identyfikująca się jako gołąb pospolity albo inna papuga , wymachująca skrzydłami i krzycząca swój okrzyk godowy pokazując dumę ze swojej seksualności co jednoznacznie obrazowane jest klepaniem się po jajcach jest raptem powodem do wykluczenia, opresji, dyskryminacji, społecznego nacisku
  • Odpowiedz