Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Proszę Państwa, jest! Damage control w wykonaniu sympatyków LGBT. Za gościem z makdonalda na parapecie, klepiącego się po skarbach, upamiętniającego w ten sposób wybuch Powstania Warszawskiego... stoją służby specjalne! Prowokacja!
A LGBT to skrajna lewica i w ogóle nie powinniśmy się nimi zajmować.

Skriny w komentarzach.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #lgbt #ideologia
w.....r - Proszę Państwa, jest! Damage control w wykonaniu sympatyków LGBT. Za goście...

źródło: comment_1596450296OzJgife42mutIF7NVORTUr.jpg

Pobierz
  • 30
@wAr1948: chodzi o to zdjęcie ludzi którzy trzymają napis "powstań przeciwko faszyzmowi" tak? Jeśli nie, to podeslij o które chodzi. Bo jeśli chodzi o to o którym mówię to nie widzę nic nieodpowiedniego w tym co pokazali tamci ludzie. No przecież powstańcy walczyli przeciwko faszyzmowi. Nacjololo nie mają monopolu na obchody rocznic tragedii narodowych i tyle.
@wolny_kangur: myślę że ta prowokacja była wykonana przez debila któremu nawet się nie chciało sprawdzić jak wygląda flaga LGBT. Ja o tym człowieku to uważam że mógł spaść i sobie ten głupi ryj rozbić. Chyba widzisz różnicę między jednym debilem, który po prostu jest tym debilem i pajacuje, a agresywni ludźmi którzy niszczą mienie publiczne i mogą wyrządzić realna krzywdę ?
@BurnDream: Tak, chodzi o to zdjęcie. Masz rację, że w samym napisie nie ma nic nieodpowiedniego, natomiast osoby wywieszające ten baner nadają mu odpowiedni kontekst i negatywny wydźwięk. Wynika to z kontekstu w jakim różne grupy używają tego słowa. Otóż lewactwo faszystami nazywa swoich wrogów ideologicznych i osoby które się z nimi nie zgadzają. Notorycznie wyzywają tak normalnych ludzi, więc to oczywiste, że tego typu transparent zostanie odebrany jako prowokacja i
@wAr1948: Ok, rozumiem co masz na myśli, ale jednak mimo wszystko nie widziałem tam żadnej prowokacji. Nie popieram tego całego ruchu antyfaszystowskiego, jednak nie można wszystkich wrzucić do jednego worka i założyć że tamte osoby miały jakieś złe intencje. Napisałeś że lewactwo nazywa tak swoich wrogów i osoby które się z nimi nie zgadzają- pewnie takie jednostki się znajda rzeczywiście, ale spójrzmy z drugiej strony. Pisowcy i prawactwo nazywają osoby które