Wpis z mikrobloga

Mam problem. Chodzi o #kamerasamochodowa w #bmw #e46. Mam szyberdach w którym jest plus po stacyjce. Podłączając pod niego ładowarkę od rejestratora świeci się ona normalnie. Przez chwilę chodzi ok czyli włącza i wyłącza się z zapłonem a potem wariuje i wcale nie ładuje urządzenia. Pod zapalniczka jest wszystko ok tylko że tam napięcie jest cały czas. Czego może być to wina?
  • 8
via Android
  • 0
@Jestem_Tutaj dzięki za merytoryczną odpowiedź. Jutro jadę do salonu zamówić nowe auto tylko jeszcze nie wiem jakie bo potrzebuje oceny eksperta wszystkich marek. Możesz mi doradzic?
@vinyl17 szyberdach chodzi do przodu i do tyłu na zasadzie zmiany polaryzacji silnika, nie podłączysz tam kamerki.
Jeśli masz fotochromatyczne lusterko to polecam tam się wpiąć, ja tak zrobiłem i kamerka ma napięcie tylko po przekręceniu kluczyka kabla 20cm i voila.
@kipowrot: niby fajna sprawa z tym ciągłym prądem, ale jednak boje się zostawiać czegokolwiek tam wpiętego na noc np bo różnie to bywa. Raz widziałem na grupie fb jak komuś spaliło wnętrze i poszło od transmitera w zapalniczce
@eNse ja zrobiłem takimi klipsami zlodziejowymi przed zapalniczka wyjście na ładowarkę USB i z tego zasilam moduł BT w tym schowku pod radiem. Kamerka idzie z lusterka, to najlepsze miejsce wg mnie, bo nie ma tam prądu bez stacyjki.