Wpis z mikrobloga

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
Pewnie dlatego, ze ludzie w USA sa srednio grubsi niz w Polsce. A jesli jestes bardzo gruby to proporcje sie wyrownuja, wielki brzuch tak nie wyroznia sie na tle reszty sylwetki.
Jesli mam zgadywac dalej - wiele grubasow w Polsce ma brzuch rozwalony piwem pitym w wielkiej ilosci, co jest objetosciowo wieksze niz zjedzenie wielkiego burgera.
  • Odpowiedz
@nihilistycznie no ja np. czytałam, że między innymi dlatego, że alko obniża testosteron, a to powoduje, odkładanie większych ilości tłuszczu trzewnego, a więc tego z bebzona, a że p--o jest alkoholem niskoprocentowym, ale za to chętnie przyjmowanym w większych ilościach to ta teoria do mnie przemawia
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: w większośći napojów i jedzeniu zamiast cukru dodaje się High Froctoz Corn Syrop, organizm to słaba trawi, gorzej od zwykłego cukru, wszystkie napoje i desery 0% tłuszczu i cukru są gorsze od normalnych dla organizmu bo tłuszcze i cukier podtrzymuja smak, więc ładują chemie by było "dietetyczne". No i przedewszsykim kosmiczne ilości które pożarają. Zauważ że grubi bywają biedni albo niedokształceni.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie wydaje mi się, że otyłość taka prostokątna czy też kwadratowa, że tak sobie ją nazwę xd wynika z tego, że grubym trzeba być już od najmłodszych lat, wtedy tkanka tłuszczowa rozprowadza się w miarę równomiernie po ciele
  • Odpowiedz