Wpis z mikrobloga

@TompsonzPolski: 4-5k kcal to co najwyzej wyliczyloby ci endomondo / strava bez zadnych zewnetrznych danych odnosnie intensywnosci wysilku. Jeżdżę z pomiarem mocy więc mam dla porównania dokładne dane odnośnie wykonanej pracy i 2-3k kcal to jest realny zakres jeśli chodzi o zwykłą trasę 100km. Żeby spalić więcej musiałbyś cisnąć dużo bardziej intensywnie, tempem mocnego treningu lub wyścigu. Estymacje spalonych kalorii bez chociażby danych z pulsometru to można między bajki włożyć, ale
@AndyMoor słuchaj miras, i wieku 17 lat robiłem takie trasy na jakimś gówno rowerze za 500 zł, ale nie było żadnej przyjemności z jazdy :D a od zdania prawka prawie w ogóle rowerem nie jeżdżę, co najwyżej do sklepu
@TompsonzPolski: Mysle ze to sa 3 przerzutki ale raczej lekkie miejskie, wiec zakres sie szybko konczy i zaczynasz przebierac nozkami jak w kreskowce a predkosc wciaz niska wiec sie za bardzo nie meczysz. Generalnie setka tempem szosowym to 3 godzinki jazdy, kolega jechal miejskim klocem ale tempo ponad 2 razy mniejsze niz szosowe (nie dziwota) wiec czas odpowiednio 2x wiekszy + jak wspomnial przerwy, ale nie wiem czy one tez nabijaly