Wpis z mikrobloga

Maseczki maja nosić zakażeni, nawet bez objawów możesz być zakażony. Jaki Wy macie k---a problem z tym kawałkiem materiału na mordzie? Zabierają Wam trójpodział władzy, a Wy się martwicie o zabranie swobód obywatelskich bo maseczka? #j--------e #koronawirus #bekazpodludzi
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hashus: maseczki są uciążliwe,szczegolnie latem. Jak trzeba było je mieć na twarzy nawet na spacerze, to nie chcialo mi się wychodzić. Może ty jesteś młodym, zdrowym chłopem i nie czujesz różnicy, ale naprawdę w tym się ciężej oddycha.

Ale tam gdzie trzeba to noszę. U może to ma sens, ale nie zdziwię się, jak za rok się dowiemy, że to byli bardziej jak odganianie zlych duchów. Bo już się mówi,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hashus: jaki trojpodzial wladzy? U nas trojpodzialu nie bylo nigdy chyba, a na pewno nie kiedy wladza ustawodawcza jest tym samym organem co wykonawcza.
  • Odpowiedz
@Stallion45 Ty naprawdę masz nierówno pod sufitem?
Nawet oddychając cały czas "emitujesz" coś w rodzaju aerozolu. W którym zawieszony jest wirus.
Klej dupe, nos maseczkę albo Cię własnoręcznie z trajki w--------e
  • Odpowiedz
Maseczki maja nosić zakażeni, nawet bez objawów możesz być zakażony. Jaki Wy macie k---a problem z tym kawałkiem materiału na mordzie? Zabierają Wam trójpodział władzy, a Wy się martwicie o zabranie swobód obywatelskich bo maseczka? #j--------e #koronawirus #bekazpodludzi


@hashus: Taki, że traktują nas jak bydło i dokładnie robią sobie z nas #bekazpodludzi. Jednego dnia zakładaj maseczkę bo tak im politycznie potrzeba, innego dnia
  • Odpowiedz
@hashus: Wiem, że to jest raczej pytanie retoryczne, a nawet jeżeli nie, to raczej nie skierowane do mnie. Ale postaram się odpisać, jeżeli nie Tobie, to może ktoś inny przeczyta. :D

Ludzie są po prostu znudzeni - temat jest tak przewałkowany, że przestał być "straszny". Nie ma trupów na ulicach, statystycznie jest na tyle mało hospitalizowanych przypadków, że większość ludzi nie zna nikogo kto leżał w szpitalu na covida, albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maszy666: @Abomination: Mieszkam w Bangkoku i noszę maseczkę od grudnia. Temperatura w ciągu dnia to 32-36 stopni w cieniu. Prawie wszyscy chodzą w maskach, od ponad 2miesiecy nie było tutaj nowych zakażeń. Kuźwa maski to jest najmniej bolesny i najtańszy sposób ograniczenia zachorowań, ale dla Polaków widzę że jednak za dużo. Lepiej się obudzić z ręką w nocniku.
  • Odpowiedz
@Myrcin-: gratuluję. Ja zazwyczaj pracuje 20 dni w miesiącu po 11, 12 godzin dziennie, przez ten czas mam maskę na ryju i uwierz że sam czuję, że to nie służy mojemu zdrowiu
  • Odpowiedz