Wpis z mikrobloga

Maseczki maja nosić zakażeni, nawet bez objawów możesz być zakażony. Jaki Wy macie #!$%@? problem z tym kawałkiem materiału na mordzie? Zabierają Wam trójpodział władzy, a Wy się martwicie o zabranie swobód obywatelskich bo maseczka? ##!$%@? #koronawirus #bekazpodludzi
  • 50
  • Odpowiedz
@hashus taki że przepisów które wprowadzili sami nawet nie przestrzegają jak taki przykład idzie z góry to o czym to świadczy? Mielismy piękny przykład na wiecach wyborczych xD Sami się nie stosowali więc co elita i wyborcy nie zarażają a Ty robaku noś bo dowalimy Ci 30k? Zresztą sam minister zdrowia mówił na początku że nie ma objawów więc nie nosi maseczki xD W sezonie grupowym też latasz z maseczką na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hashus: ja mam problem taki, że mi okulary parują, więc mógłbym się wywalić na mordę, co w mojej opinii zagraża mojemu zdrowiu.
  • Odpowiedz
@hashus: Ja jako jedyny założyłem w pracy i noszę to spojrzenia jakby ktoś umarł albo coś się stało, połowa pytała czy każą,a jedna pipa zapytała "maseczka i przyłbica?". Tfu, robaki nie wiedzą nic o mojej sytuacji, a nawet jeśli mi nic nie zagraża to jest kur** moja sprawa i moje zdrowie i nic tym robakom do tego.
  • Odpowiedz