Wpis z mikrobloga

Maseczki maja nosić zakażeni, nawet bez objawów możesz być zakażony. Jaki Wy macie k---a problem z tym kawałkiem materiału na mordzie? Zabierają Wam trójpodział władzy, a Wy się martwicie o zabranie swobód obywatelskich bo maseczka? #j--------e #koronawirus #bekazpodludzi
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hashus pisząc nieprawdę? Z tego wynika ze jak nie jestes zakazony to masz maseczki nie nosić, oni wiedza lepiej ze sa nie zakazeni wiec nie musza nosic maseczek. Nie tedy droga.
  • Odpowiedz
  • 2
@Grooveer: Ale ja nie mówię o władzy, mówię o zwykłych ludziach których coraz częściej czytam na wykopie: „maseczki to zło dałeś się zmanipulować”
  • Odpowiedz
@hashus: mogę, jak będziemy sobie szeptać całując się 4 cm od siebie. A żeby zarazić się od przypadkowej osoby, to naprawdę trzeba naciąć się na chmurę z jej śliny.

Znajoma ma chłopaka, który chorował na covida. Zamiast system się ogarnął, to już był po objawach, ale wirusa wykrywali. Mieszkają razem, śpią razem. Ona nie zachorowała.
  • Odpowiedz
  • 2
@Grooveer: Wystarczy kaszlnięcie, kichnięcie. Serio co przeszkadza ludziom w założeniu kawałku szmaty na twarz żeby mieć czyste sumienie ze nie robi się komus innemu krzywdy?
  • Odpowiedz
  • 2
@Abomination: Ziom, ale mi nie chodzi o to ze maseczki są panaceum na całe zło, po prostu założenie jej zmniejsza procentowo ryzyko zarażenia innych. Skoro możesz to zrobić to po co się przed tym buntować?
  • Odpowiedz
  • 11
@Grooveer: To nie są teorie spiskowe tylko zdrowy rozsądek xDˣᴰ jesli wirus dostaje się przez usta min, to jeśli masz coś na twarzy co ja chroni to masz większa szanse ze nie zachorujesz/nie rozprzestrzenisz tyle
  • Odpowiedz