Wpis z mikrobloga

ciekawe co by zrobili jakby zlikwidowali 500+, 300+ itp. Zdechły by zgłody te biedne dzieci, jak k---a można 8 robić kiedy nie zarabia się odpowiednio dużo.


@asd23434asd: > ja p------e jak tak można żyć z 8 bombelkami przecież te dzieci to chyba jedno na drugim śpią

@PaulStanley: ja p------ę, i wy tak oceniacie po jednym zdjęciu? Jak to
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier ja nic nie mam do tego jeżeli ktoś ma nawet 10 dzieci (znam takie przypadki) i go na to stać i nie musi liczyć na pomoc państwa. Ja mam wąty do ludzi którzy robią sobie dzieci i muszą polegać na pomocy innych, a są zdrowi i zdolni do pracy ^^

Ale masz rację, ta rodzina nie wygląda na taką patologiczną, widać że mają całkiem spoko w domu i co najważniejsze
  • Odpowiedz
no widzisz, ale głąby powyżej już na podstawie jednego zdjęcia zdążyły ocenić.


@Krupier: a co ja napisałem? umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak kogoś stać to niech ma 20 dzieci ale sam występ w TVP pod tytułem "bon turystyczny" oznacza że bez tego bonu dzieci siedziałyby w domu

jak cię nie stać na 8 dzieci to ich nie rób proste
  • Odpowiedz
@asd23434asd: nom, to teraz ty przeczytaj ze zrozumieniem, literka po literce to co ja napisałem. Zwróć też szczególną uwagę na pytanie, które zadałem. A potem wróć komentować.
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum:
1. dziecioroby (nie wygląda mi to na przymyślaną decyzję biorąc pod uwagę poniższe)
2. zadeklarowani wyborcy pis
3. biorą kolejny socjal (po swoim 4000+)
4. biorą udział w "marszu dla życia i rodziny"
5. cała rodzina stanowi ponad 10% wszystkich mieszkańców miejsowości
= patologia
  • Odpowiedz
  • 1
@bizonsky
1. Ok duża rodzina
2. To też chujnia ale nie świadczy jeszcze o patoli
3. A Ty byś nie brał? XD ja to bym brała 500+ jakbym mogła xD
4. Hmm tego nie wiedziałam
5. To coś złego w sumie?
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: ja uważam, że to wszystko w połączeniu to patologia. Widze to jako robienie dzieci, bo wierzysz w rząd który mówi, że za te 500zł będzie Cie już bez problemu stać, a potem chwalenie się tym w tv dla promowania kolejnych programów swojej opcji politycznej, bo na bombeli dały.
może jest inaczej, moze są multimilionerami, którzy są w stanie 24na dobe poswiecic zycie 8 innym osobom (bo same się dzieciaki
  • Odpowiedz