Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: Wiesz co uważam że w związku to facet powinien być ten silniejszy, odważniejszy no i bardziej doświadczony więc przeważnie starszy :D
Mając ten 1 dzień "przewagi" mam wewnętrze przekonanie że przeżyłem więcej więc to Ja bede pokazywał jej świat a nie ona mnie. Głupota a w psychice czuje sie pewniej :D
Wiadomo że nie jedna 17 latka więcej przeżyła niż ja mając 28 ale no to taki wewnętrzny przesąd głupi
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Halo, ale pretensje do kobiet mają frustraci którzy mają pretensje do każdego np. za markę telefonu, samochodu. Oni plują na każdego bo są #!$%@?. Każdy normalny który miał kontakt z płcią przeciwną zdaje sobie sprawę, że toksyczne osoby to najlepsi manipulanci i łatwo wpaść w ich sidła bo każdy kiedyś coś podobnego przeżył, albo widział w grupie znajomych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pedojerry: a później taka skrzywiona dziewczyna krzywdzi chłopaka i nawywraca w życiu. A później mężczyzna ma w głowie, że wszystkie kobiety są takie same i każda się stoczy i przenosi karuzelę #!$%@? na inne relacje. Dlaczego normani ludzie- mężczyźni i kobiety są krzywdzeni przez przeszłość z takimi problematycznymi?
  • Odpowiedz
Nie ma znaczenia płeć. Facetów pociągają laski, które mają pomieszane w głowie, a kobiety lecą na łobuzów, bo jedno i drugie jest emocjonujące i nieprzewidywalne. To bardzo prosty mechanizm. Jeszcze jak czasem przyciąga, a czasem odpycha to już w ogóle takie ciekawe i takie fascynujące i jeszcze gdzieś tam nutka jakiejś tajemnicy i budowania w sobie poczucia, że ta „wyjątkowa” pokręcona osoba, wybierze właśnie nas - olaboga kisiel w gaciach. Tak już
  • Odpowiedz
  • 1
@pedojerry: Na mirko ciągle widzę pojazdy po kobietach, że potrzebują "emocji" i wolą badbojów od spokojnych mirków xD A tutaj zero krytyki.


- młodszej chociaż o 1 dzień

@Niebadzlosiem: Czemu to ma takie znaczenie?

@choochoomotherfucker Ja to krytykuje no to szkodliwe dla faceta.
Jednak mechanizm jest inny niż u kobiet. Jak sama napisałaś kobiety szukają emocji.
Facet szuka laski z problemami bo mamy naturalna skłonność do potrzeby opiekowania się słabsza
  • Odpowiedz
Jednak mechanizm jest inny niż u kobiet. Jak sama napisałaś kobiety szukają emocji.

Facet szuka laski z problemami bo mamy naturalna skłonność do potrzeby opiekowania się słabsza niewiasta. Facet lubi być opoką dla kobiety, czuć, że jest pomocny w walce z jej problemami. Problem tylko w tym, że zazwyczaj nic się na dłuższą metę nie naprawi i dramy nie ustają. Zazwyczaj walka z wiatrakami.


@Variv: Nie wiem jak z facetami, ale
  • Odpowiedz