Wpis z mikrobloga

@INCELEC: Ja i żona mieliśmy iphone 8. Wymieniliśmy to gówno na Samsunga S9 Note i dla mnie to przesiadka jak z malucha do mercedesa. Nawet mi nie żal takich fanbojów jak ty.
Apple tylko do pracy, ale patrząc na twoj poziom, to przy rozdawaniu ulotek sie raczej nie przyda.
Przypomniała mi się przykro-śmieszna sytuacja na tym już słynnym MBP za over 20k.

Wyciemniłem ekran do takiego poziomu(robi to się przez dotykowy touchbar), że nie było nic widać. Miałem też ustawiony shutdown na ileś minut. Następnego dnia odpalam komputer i oczywiście ekran przyciemniony tak, że nic nie widać. Niestety touchbar nie działa dopóki się nie zaloguje. Na ekranie nawet pod latarką nie było nic widać. Żadne zerowanie NVRAM i jakieś inne rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@INCELEC: moja ma teraz iphone 11, cos mnie czasami prosi zebym jej poustawial to to masakra, ten interface jest w ogole nieintuicyjny.

pomijajac fakt, ze stosunek cena/jakos w sprzecie apple to jakas komedia, po co kupowac urzadzenie, ktorego uzywanie po prostu #!$%@? xD
apple to po prostu drogi windows dla ludzi co są technologicznymi arogantami nie wiedzą że są dymani


@niezebycos nie.miales macos i ios to sie nie udzielaj
Apple nie jest drogi bo oferuje wiele wiecej niz Windows i android
@INCELEC: w swojej historii telefonów miałem 2 samsungi i huaweia a na iosa przeskoczyłem w dniu premiery iphone’a 10. Mogę spokojnie powiedzieć, ze nie wyobrażam sobie powrotu na androida, bo ios nie dojść ze jest milion razy przyjemniejszy w używaniu to od tamtego czasu nie miałem z nim ani jednego problemu. Nawet posiadając teraz służbówkę huaweia p30 większość spraw zalatwiam z telefonu prywatnego bo jest mi wygodniej.
Ale fleksowanie się posiadaniem
bo apple to gówno xD Kupiłes już kółeczka za 3,5k ?


@Mintaa: #!$%@? gównoargument. Wejdź w konfigurator mercedesa i skody i sprawdź czy te same elementy dodatkowe kosztują tyle samo.
@INCELEC: Ale gowno burze wywołałeś. Czytam tych idiotów u góry i mam chęć wszystkich pododawać na czarno.

Jak skończycie szkole, pójdziecie do pracy i kupicie sobie tego maca, to zobaczycie że wcale nie jest taki drogi.

A najbardziej mnie śmieszą ci pseudoeksperci którzy jedyni oświeceni, wytykają, że ktoś się nie zna bo oni patrzą na procesor z ramem i myślą, że to jest chińskie lenovo w plastikowej skrzypiącej obudowie, #!$%@? ekranem
@Vosemite: mówisz, ze sprzęt w którym losowo padają komponenty, w którym przez 5 lat losowo padała klawiatura bez możliwości samodzielnej naprawy, czy sprzęt który grzeje się jak cholera jest zdecydowanie lepszy? ;)