Wpis z mikrobloga

Znajoma z USA ostatnio poprosiła mnie o pomoc w wyborze MacBooka do 1200$. Jak zobaczyłem jaki jest wybór, a raczej jego brak to się za głowę złapałem. Normalnego lapka z win10 za 5k CBL można mieć już naprawdę o przyzwoitych parametrach z równie dobrą baterią i wyświetlaczem, a jeśli chodzi o Apple to dopiero entry-level
@INCELEC: Nie mam nic do Apple, bo telefony mają bardzo dobre, ale musiałoby mnie #!$%@?, żeby kupić coś od nich, bo prawda jest taka, że płacimy u nich za znaczek kilkukrotnie więcej niż wart jest ich sprzęt. Gdyby ceny były normalne, albo zbliżone do ceny smartfonów z Androidem
to bez wachania bym wybrał ich produkt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Biedaki co nigdy nie mialy apple placza bo ich nie stac XD

@INCELEC: iphone to jedyny telefon który kupiłem i sprzedałem po około 2 miesiącach. Te z androidem mam średnio 1,5-2 lata. Może jestem biedak finansowy ale za to nie umysłowy (ʘʘ)
Mam mbp w najbardziej topowej wersji i uważam, że to gowno. Nie ja płaciłem, dlatego postanowiłem spróbować. Sam w życiu bym tego nie kupił, a na pewno nie za takie pieniądze. Jedyne za co mogę go pochwalić to to, że jest ładny i dobrze współpracuje z iphonem xD