Wpis z mikrobloga

"Apple MacBook Air 2019 Has A Heat Sink And A Fan That Is Not Connected To Each Other Resulting In A Complete CPU Failure"

@INCELEC :" jakosc - cena jest topowa
Tu sie za nic nie przeplaca
Nie masz nie odzywaj sie biedaku"

Macie już w MacBookach połączone wentylatory z procesorem za pomocą heatsinka, czy nadal palą się od samego używania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://electrodealpro.com/apple-macbook-air-2019-has-a-heat-sink-and-a-fan-that-is-not-connected-to-each-other-resulting-in-a-complete-cpu-failure/
@INCELEC: ale apple serio to gówno

nowy mbp 2020 ten z 4 portami tb3. Po pierwsze brak choćby jednego usb-a to porażka. Po drugie świeża instalacja cataliny a ten ma non stop 50% cpu używane przez jakąś usługę związaną z dźwiękiem więc się grzeje i wyczerpuje baterie w 2 godziny. Stack pomógł no ale to jest gorsze niż instalacja gentoo lol. Nowy sprzęt za 10k a działa jak acer z win
@INCELEC: jebnięty jesteś?:D z tego co tu widzę to tobie parchu pęka odbyt, nawet słychać na drugim końcu Polski. Mam ajpla i jestem zadowolony, ale uważam, że za taki chłam jaki opisał należy im się łatka gówna, zresztą za konstrukcję płyt głównych należy im się to samo. Dziwię się tylko, takim jak ty pajacu, który z chęcią jeszcze #!$%@?ł by im pęto:)