Wpis z mikrobloga

@INCELEC: To jest niesamowite jak pod każdym takim wpisem wypopki się obsrały bo za wszelką cenę muszą udowodnić komuś że apple to gówno a tak naprawdę mają to w dupie yhmmmm.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stafford: mialem z rok macbooka, iphonow uzywalem przez kilka lat.

Komputery calkiem ok, tylko strasznie delikatne i nienaprawialne a lubie miec mozliwosc samemu sobie naprawic a telefony coraz gorzej dzialaja (a moze android coraz lepiej dziala bo juz nie ma przepasci)

Dla cyfrowych analfabetow fajna opcja, ale ochy i achy to gruba przesada
@INCELEC po prostu kupno takie sprzętu za takie pieniądze jest niepraktyczne a jak coś jest niepraktyczne to jest marnotrawstwem a jak ktoś marnuje pieniądze to prawdopodobnie jest debilem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@INCELEC: 120hz jest 2x plynniejsze niz twuj srajfonik. notch jest ok bo jesteś fanboyem i nie potrafisz dostrzec wad produktu danej firmy. btw fajby ten ajfon. taki androidowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
120hz jest 2x plynniejsze niz twuj srajfonik. notch jest ok bo jesteś fanboyem i nie potrafisz dostrzec wad produktu danej firmy. btw fajby ten ajfon. taki androidowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tore ale ci dupa peka biedaku XD
Wiem co to 120hz i w telefonie mi czegoś takiego w ogóle nie trzeba. To nie jest sprzęt to gier

Androidy też mają notche i jest to zajebiste
Po za
@INCELEC: ja tam lubię i używam Apple, ale tacy jak Ty obrzydzają właśnie normalnych użytkowników xD
Tak #!$%@? kupiłeś droższego laptopa, wygrałeś życie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@INCELEC: lol większość androidow już pozbywa sie notchy. nawet nie piszesz tego z iOS'a tylko pewnie z jakiegos s7 edge. polecam odczepić sie od mojego majątku bo mnie nie znasz. a teraz zawijaj sie na czarno ( )