Wpis z mikrobloga

@INCELEC

iPhone 8 vs android za 500 PLN

Apple krócej jako nawigacja

Kilkukrotnie więcej problemów z połączeniem po BT w przypadku Apple

Podłączyłem kablem do kompa i naładowane po 4h? Taki #!$%@? odblokuj telefon kliknij coś i zacznie ładować

Popsuł się kabel, ale kolega ma iPhone X
i naładuje. Nic z tego kabel oryginalny a iPhone krzyczy że nie xdddd

Upośledzone mapy. Ciągła zabawa perspektywa w końcu nie wiadomo czy zakręt jest
@INCELEC: Jak ja pluje na takich ludzi jak ty według,których posiadanie sprzętu Apple to wyznacznik zamożności.Wam już ta bieda tak mózgi zryła.Myślicie, że Apple jest tylko dla jakieś wybranej,zamożnej grupy społecznej?hahah
A tak jest jak p0laczek zacznie zarabiać więcej niż średnia krajowa i myśli, że wygrał życie.I nie mam nic do Apple.Uważam, że jest fajny jak ma się ten cały ekosystem ale żeby wymachiwać jabłuszkiem i masturbować się do swojej zajebistosci
płacimy u nich za znaczek kilkukrotnie więcej niż wart jest ich sprzęt


@Kolano6: może zobacz na ultrabooki od Dell, Microsoftu, Lenovo. I posortuj od najdroższych do najtańszych. W przypadku Apple jest jedyna różnica taka, że niezaleznie czy posortujesz od najtańszych czy najdroższych to i tak wielu nie stać XD. Po prostu Apple nie robi marketowych niskiej jakości plastikowych laptopów za 300usd To jakby mieć pretensje, że nie kupisz Maserati w cenie
@INCELEC: Co ma do tego twój MacBook? +5 do powiększenia sobie pyty? Sądząc po takich wpisach to wiele lat nie masz lub jesteś osobą tyłu ,, człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nie "