Wpis z mikrobloga

2 lata temu kupiłem Matiza za 300 zł XD
Miał OC i przegląd prawie na rok. Oczywiście stan agonalny. Jeździłem nim wyłącznie 2 dni i jak zajechałem nim do ojczyma na warsztat, podnieśli go, obejrzeli, to już nie wyjechałem tym Maztizem. Stary wezwał lawetę ze złomu i dostałem za niego 350 zł i jeszcze zwrot z ubezpieczenia coś koło 100 zł xD
Jedyne wady tego przedsięwzięcia to wstyd który towarzyszy mi do dzisiaj, że w ogóle kupiłem Matiza xD

Po tym wszystkim dołożyłem 3k i kupiłem Clio 2 1.6 z 2005 roku z którym już jestem prawie 2 lata ( ʖ̯)

#pokazauto #motoryzacja
Pobierz Policjant997 - 2 lata temu kupiłem Matiza za 300 zł XD
Miał OC i przegląd prawie na ...
źródło: comment_1596004977LNWxsd6lpIbVC9MTXzhvpW.jpg
  • 89
@Policjant997: Od ok. 4 lat kupuję tanie gruzy do używania jako taczki lub wożenie psa. Miałem cinqecento, twingo, xsarę i teraz drugą taką samą xsarę.
Z każdym gruzikiem wiązała się ciekawa historia, np. po sprzedaniu cinquecento po jakimś miesiącu przyszło pismo z policji że auto stoi na policyjnym parkingu i mam je odebrać :d okazało się że jechał nim ktoś bez uprawnień, spowodował kolizję i uciekł.

Z kolei #xsara którego kupiłem
@Policjant997: pamiętam jak dostałem od wujka Tico, jezdzil nim tylko na bazę bo był kierowcą tira ale zbliżał się przegląd i nie chciało mu się chyba go ogarniać. Zajeżdżam na warsztat słyszę że roboty za minimum 2k XD. To pojechalem go oddać na złom czy na części i trafiłem na typa co świeżo otworzył biznes i szastał hajsem na lewo i prawo, dał mi 500 zł za niego. Ciotce powiedziałem że