Wpis z mikrobloga

#neuropa #konfederacja #4konserwy #polityka #bekazkuca #bekazprawakow #warszawa

Pan Artur Dziambor uraczył nas kolejnym fikołem i porównał podnoszenie kwot mandatów za nieuiszczenie opłaty za parkowanie do podnoszenia podatków.

Oczywiście Pan Artur w komentarzach tłumaczy, że przecież on wcale tego nie porównał i wykonuje fikoły w iście korwinowym stylu.

Pragnę przypomnieć, że godzina w strefie płatnej w Warszawie kosztuje niecałe 4 zł.

Mandat za brak opłaty - 50 zł

Po podwyżce - 250 zl

Pan Artur, jak to już wspomniałem, para się niesamowitymi fikołami i broni swojej tezy, popadając ze skrajności w skrajność.

Dosyć szybko zostaje jednak sprowadzony do parteru - dowód w kolejnym komentarzu.

Link do Twitta - https://mobile.twitter.com/ArturDziambor/status/1288178149541515275
N.....t - #neuropa #konfederacja #4konserwy #polityka #bekazkuca #bekazprawakow #wars...

źródło: comment_1595970381yzfxHXHrRHigC6stroMDZZ.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
bym jeszcze tu zastosował rozwiązanie bodajże norweskie, czyli podstawowa kwota mandatu + X% rocznych zarobków.


@botaz: > Dokładnie tak, no i to powinno być wprowadzone nie tylko tu, tylko w ogóle wszędzie na drodze.

@GoddamnElectric: Czyli, nieroby, beneficjenci socjalni, utrzymanki bogatych panów, bananowa młodzież, spadkobiercy dużych majątków i jeszcze parę podobnych mają być traktowani łagodniej niż ojciec rodziny tyrający na kilka etatów.
  • Odpowiedz
Czyli, nieroby, beneficjenci socjalni, utrzymanki bogatych panów, bananowa młodzież, spadkobiercy dużych majątków i jeszcze parę podobnych mają być traktowani łagodniej niż ojciec rodziny ty


@bigos555: Tych pogrubionych dałoby się objąć przepisami, gdyby były sprawnie skonstruowane i wprowadzały dodatkowe uwarunkowania. Trochę zabawy, ale jest to możliwe. W przypadku beneficjentów socjalnych - jeśli to te programy są jedynym źródłem utrzymania, to nie widzę w sumie przeszkód, bo kara wciąż będzie dotkliwa. Mają mało?
  • Odpowiedz
teraz do was dociera


@future_taylor: Czemu zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej? :)

Tym bardziej, że napisałem -

uraczył nas kolejnym fikołem


Ja znam możliwości Pana Artura i wiem, że to nie jest jego pierwszy "wypadek przy pracy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neubert: dobra dyskusja w ogóle
Dziambor: Głupio pan napisał.
Typ z Twittera: proszę nie obrażać (...) To co pan napisał jest naprawdę głupie.
  • Odpowiedz