Wpis z mikrobloga

W 1995 roku małżeństwo Brazylijczyków polskiego pochodzenia - Silverio Kuszkowski i jego żona, Silvana Kasmierski, zakładają firmę odzieżową. Po kilkunastu latach firma znana jest w całej Brazylii, a małżeństwo postanawia wydać kolekcję wykorzystującą piękny, polski haft. Kolekcja staję się hitem, a ich firma wkracza do czołówki odzieżowych firm "Made in Brazil". Bardzo ciekawa historia, no i przede wszystkim, piękne ciuszki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do wykopywania znaleziska: Polska kolekcja ciuchów podbija Brazylię!

#podroze #podrozemateoaka #brazylia #ciekawostki #podrozujzwykopem #sladamipolonii
mateoaka - W 1995 roku małżeństwo Brazylijczyków polskiego pochodzenia - Silverio Kus...

źródło: comment_1595953024Nt3xHvigSkefceSvhimf4e.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@BigSW: Spoko, nie obrażam się, dzięki za wiadomość. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisz mi, jak Ty byś to widział. Moim założeniem było oddać głos moim rozmówcą, jak przejrzysz wszystkie filmy to zobaczysz, że mojej twarzy praktycznie nie ma w filmach w ogóle, tak samo mojego głosu na miejscu - jak już jest, to w większości narracja dogrywana do video. Bardzo chciałem uniknąć robienia kanału ze moją twarzą
  • Odpowiedz
Ludzie zadowoloni z bycia polakami, coś wspaniałego.


@BigSW: Nie żyją w tym bagnie, nie dotyczą ich praktycznie codzienne tematy tego bagna- jedyne co ich łączy to pochodzenie. Mój wujo w Australii tez dumny z bycia polakiem, tylko nie śpieszno mu wracać do tej dziury xD
  • Odpowiedz
@mateoaka: bardzo ciekawy materiał, mega pezyjemnie sie ogląda. W brew pozorą Polska kultura jest utrzymywana w niektórych częściach Brazyli, właśnie te południowe okolice najbardziej.
  • Odpowiedz