Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#krakow #zycie #zarobki #pracbaza

Jak u was w Krakowie z wydatkami?

Dostałem pracę w korpo za niecałe 3400zł brutto. Możecie mnie wyśmiać, ale nie mam doświadczenia i lepsze to niż magazyn/produkcja.

Wprowadzam się za tydzień do mieszkania przy Galerii Krakowskiej, a że nie jestem z Krakowa to patrzyłem na pobliskie sklepy i jedynie zostaje ten duży Carrefour, który jest w GK.

Jak to z tym sklepem sporo drożej niż w Aldi czy Biedronce?

Czy zbankrutuje robiąc zakupy w Carrefourze?

Jakieś protipy jeśli chodzi o Kraków?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1fd5df7b115fe4bd875a80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 129
@AnonimoweMirkoWyznania: w galerii masz biedronkę. Moim zdaniem mieszkanie przy galerii krakowskiej kosztowo może być strzałem w kolano przy takiej pensji, nie lepiej płacić mniej i trochę dojechać? Będziesz miał w okolicy znacznie lepsza infrastrukturę sklepów mieszkając na typowym osiedlu nie mówiąc już o bibliotece/siłowni/ciszy xzy co cię tam interesuje. Powodzenia w pracy!
@Alunir: przecież tak wegetowac to może i na Mazowszu xDdd tylko, że Kraków to nie mazowsze - jak nie będzie modnie ubrany, uczesany, nie będzie chodził na imprezki - gdzie jeden drink to 20 zł - to tak na prawdę społecznie nie żyje xD
@Krs90: no nie #!$%@?. To nie jest wieś że robisz grilla czy ognisko u siebie w domu i ludzie wpadają na imprezkę. Jak się spotykasz ze znajomymi to raczej na piwku poza domem. Jeden wieczór to nierzadko wydatek 50-100 zł. A temu chłopakowi przecież po opłatach i kupieniu jedzenia/dostawowych kosmetyków to nic na życie nie zostaje.