Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KawaJimmiego: miedzian stosowałem zaraz po posadzeniu, signum i ten drugi oprysk zaraz jak się pojawiły pierwsze objawy a z Cabrio dopiero parę dni temu. W następnym roku chyba faktycznie nie ma na co czekać, tylko ładować ostro od razu, bo inaczej chyba się nie da.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@potatowitheyes: u mnie chwilo się złagodziło. Liście w miarę zdrowe. Owoców od #!$%@? ale zastanawiam się czy nie zerwać zielonych i zamarynować bo wątpię że zdarza się zaczerwienić.
@bellazi: Z reguły podlewam rano dlatego, żeby uniknąć nadmiaru wilgoci w tunelu. Podlewam około 6 rano i otwieram tunel na przestrzał. Na noc muszę zamykać drzwi wejściowe, bo mam w pobliżu sarny a tunel jest poza ogrodzeniem, poza tym ostatnio ciepłe noce można było policzyć na palcach jednej ręki. Gdy podlewam wieczorem i zamykam tunel, to rano folia od środka jest zroszona. W tym roku chciałem tego uniknąć, ale niestety nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@potatowitheyes: mi mówili, że jak rano podleję, to słońce wysuszy i lipa z podlewania, to samo jak zostaną kropelki wody, to jak słońce przygrzeje to popali na zasadzie soczewki
@potatowitheyes: u mnie zachorowały wszystkie z wyjątkiem 3 krzaczków którym nie obrywałem wilków, są w samym środku zarazy, zajebiście gęste, część wilków leży na ziemi i zieloniutkie bez śladu choroby