Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kropek00: a #!$%@? mnie kościół. Także uważam że to indoktrynacja, ale jakoś nie widać tych samych zależności, żeby powodowało to zwiększone problemy psychiczne
@Shoko: później wrzucę ci link do badań
@Soojin21 może definicja ideologii Ci pomoże w rozszyfrowaniu czemu tak się mówi o LGBT: pojęcie określa zbiory poglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata. Ruch ten tworzy własne "karty", chce zmiany praw, zmiany obyczajów. Dlatego mówi się o LGBT jako o ideologii. Oczywiście, że są to też ludzie, ale każda ideologia ma to do siebie, że jej nosicielem są właśnie ludzie :)
Mam nadzieję że pomogłem.
Tylko jakimś dziwnym trafem nie widać żadnych zależności zmniejszające odsetek samobójów wsrod LGBT, w krajach bardziej "postępowych". Ale to na pewno SPISEG


@Dakkar: nie spiseg ale dosłownie gówno prawda xD

The establishment of the legal right of same-sex marriage in the United States is associated with a significant reduction in the rate of attempted suicide among children, with the effect concentrated among children of a minority sexual orientation (LGB youth). In
@BurzaGrzybStrusJaja: Bez sensu, przecież to się nie zgadza z tą definicją co podałeś. Tzn. punkt dla Ciebie za przytoczenie i przeczytanie definicji, to więcej niż większość konserw i nie piszę tego złośliwie, ale większość ludzi jak poprosisz o przytoczenie definicji tego słowa skoro jej używa to zaczyna coś tam dukać i pjerdolić bez sensu co mu się wydaje na chopski rozum.

Jednakże zmiana praw i obyczajów to jeszcze nie jest całościowe
To realnie istniejącą organizacja, która od zarania dziejów szczuje i dzieli ludzi ()


@Shoko: masz rację, miałem na myśli katolicyzm, czyli ideologię na podstawie której kk działa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
: tak, tak wszystko to wina kościoła. Tylko jakimś dziwnym trafem nie widać żadnych zależności zmniejszające odsetek samobójów wsrod LGBT, w krajach bardziej "postępowych". Ale to na pewno SPISEG

@Dakkar:

The establishment of the legal right of same-sex marriage in the United States is associated with a significant reduction in the rate of attempted suicide among children, with the effect concentrated among children of a minority sexual orientation (LGB youth). In